Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudom tanácsta...

Mit tegyek? Nem tudom tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
Kiderül a mai napon hogy a párom szombatóta csal engem, nála voltam 1hétig a a héten és multhét pénteken meg össze vesztünk egy félreértett dolgon, aztán vasárnap nála voltam haza jött és megbeszéltük a dolgokat minden rendben volt egészen tegnapig még ma kiderült az igazság, lehett hülye vagyok nem tudom meg tudok neki bocsájtani mert nagyon szeretem adtam neki egy kis gondolkodási időtt hogy eldöntse mit akar de én nem tudom el dönteni szeretem és meg tudok neki bocsájtani de nem tudom mit tegyek mégis
2015. dec. 5. 21:34
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
nem tudja, múlthét pénteken össze vesztünk és szombaton történt ez az egész.. :( és azon a napon le utaztam hozzá hogy meg várjam vasárnap este és meg beszéljem vele és a nyakamba ugrott meg beszéltem vele a dolgokatt és mondta hogy szünetett akar mondtam neki rendben, de ez hogy ami ma kiderült én nem tudoom, képes vagyok neki meg bocsájtani
2015. dec. 5. 22:22
 12/26 anonim ***** válasza:
Min vesztetek össze? És csak a veszekedés miatt csalt meg? Mióta csal?
2015. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ja értem, most szombaton csalt meg...Jól összeveszhettetek. Kivel?
2015. dec. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Hát azon hogy a telefon ki javított és azt hitte be szedtem valami nyugtatót közben nem, csak félre értelmezte az egészet múlthét szombat óta. vasárnap óta meg velem volt és velem még le is feküdt..
2015. dec. 5. 22:28
 15/26 A kérdező kommentje:
Hát az egyik állítólagos haverjával, és én azt hittem tényleg haverok mert eleinte igen azok voltam még ez a PlayIt nem volt, pénteken össze vesztünk egy félre értett dolog miatt és hát szombaton össze is jöttek és most derült ki... 26.-án megyek le hozzá és kiváncsi leszek ha engem választ rögtön le is tiltattom vele a gyereket és törlöm az ismerősei közül is... és akkor ezt a lépést muszáj leszek meg tenni
2015. dec. 5. 22:31
 16/26 anonim ***** válasza:

De amúgy neked ilyen drogos, gyógyszer lopós problémáid nincsenek ugye?

Fura, hogy csak egy mondat miatt megcsal. És nem csak annyit mond, hogy hibát követett el, kívánták egymást, de többször nem lesz ilyen....

2015. dec. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Elmúltatok már 18, nem?
2015. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
A cigin kívűl semmi mást nem szedek nem drogozok semmi, apám meg is ölne, én 17/F vagyok ő 16/L bocsi hogy így írtam csak hogy érsd
2015. dec. 5. 22:35
 19/26 anonim ***** válasza:

Sajnos pont erre gondoltam, hogy még nem múltatok el 18. Valahogy én azt látom, hogy a tinik többsége képtelen a hűségre. Bár a felnőtteknél s így van.

Azért szorítok nagyon, hogy azt kapd, aki illik hozzád! Akár őt, akár mást...Bár a testét megkaptad. Voltak szép szerelmes perceitek. A rossz ilyenben mindig az elmúlás és az árulás. De hát az emberek már csak ilyenek...

Azért neked is legyen tartásod, nem csak neked kell küzdnei...

2015. dec. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
köszi:'( csak igen ez még az ami hozzá köt a szexuális kapcsolat vele az egyik dolog a másik pedig az hogy havonta vagy hetente láttam mert 410 km lakunk egymástól kb.. De ami hozzá köt az a szexuális kapcsolat a szépsége magyarán mindene és tudod mindent meg tettem érte remélem vissza jön hozzám, de ha nem akkor nem tudom mi tévő leszek :'( Csak akkor lesz szopás ha le mentem hozzá és akkor mondja meg, bár nem elenezte hogy 26.-án ne menjek le hozzá. Egyébként te hol laksz? Ha szabad tudni mert ha a közelében az jó lenne talán xD
2015. dec. 5. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!