Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudom tanácsta...

Mit tegyek? Nem tudom tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
Kiderül a mai napon hogy a párom szombatóta csal engem, nála voltam 1hétig a a héten és multhét pénteken meg össze vesztünk egy félreértett dolgon, aztán vasárnap nála voltam haza jött és megbeszéltük a dolgokat minden rendben volt egészen tegnapig még ma kiderült az igazság, lehett hülye vagyok nem tudom meg tudok neki bocsájtani mert nagyon szeretem adtam neki egy kis gondolkodási időtt hogy eldöntse mit akar de én nem tudom el dönteni szeretem és meg tudok neki bocsájtani de nem tudom mit tegyek mégis
2015. dec. 5. 21:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

410 km azért elég durva...Sajnos ez közelebb áll a távkapcsolathoz. De ha hetente taliztok az egész elbírható.

Budapesti vagyok. Nagy parasztság lenne, úgy lehívni, hogy szakít. Előtte azért kérdezzél rá....

2015. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
kb 200km-re laksz tőle.. hát igen de igen ezt választom és nem kérdezek rá sem. Diirekt.. akkor gondolom te voltál PlayIt-en is igaz? Facebookod van esetleg ott tudnánk beszlni tovább?
2015. dec. 5. 22:54
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi az a PlayIt. Facebookot ritkán használok, azt sem ismerkedésre. De ne vedd magadra, kérlek...
2015. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
nem de hogy is nem veszem nyugi.. most kivételesen tudnánk ott beszélni? facen kérlek? ha nem meg értem
2015. dec. 5. 22:59
 25/26 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehetséges. Túl vagyok terhelve és lelkileg sem vagyok abban az állapotban most.
2015. dec. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Ja értem semmi gond, nem csak te énis sőt én össze is vagyok törve szeretem a páromat és képes vagyok neki meg bocsájtani mert nagyon szeretem, de remélem vissza jön hozzám :( :'(
2015. dec. 5. 23:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!