Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek elaludni, mit tegyek?

Félek elaludni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt kopogás volt az egész házban este, és hajnali egyig nem bírtam elaludni, és nem jöttünk rá mi az, de ha este lefekszem aludni, forgolódok, és nem merek csöndben maradni, vagy ütögetek valamit, mert attól félek ha csöndben vagyok elkezd kopogni, amúgy a padlásról jött, tegnap már nem hallottuk, de igazából az idegesít hogy nem tudom mi volt az, mert a szomszéd padlására nemrég felköltözött valami állat, és lehet hogy hozzánk is olyan jött. Egész nap attól félek, hogy hogy fogok elaludni.

2015. dec. 7. 18:20
 1/3 A kérdező kommentje:
13 fiú éves vagyok, de azért is elvagyok keseredve hogy ilyen félős vagyok.. De érdekes hogy a sötétben nem félek, pedig sokan azt hinnék hogy az vele jár.
2015. dec. 7. 18:21
 2/3 anonim válasza:
Szerintem vegyel be ket szem altatot es reggelig ugy alszol mint a bunda azt mar nem garantalom hogy fol is kelsz idoben de sok sikert
2015. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D Majd megpróbálom.
2015. dec. 8. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!