Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok pár jó szót egy...

Mondanátok pár jó szót egy teljesen lehangolt embernek?

Figyelt kérdés
Már jó idelye elég szar a kedvem (nem részletezem a miérteket)és nem látom a kiutat, és hát régen hallottam pár jó szót...
2010. márc. 24. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
ne szomorkodj :)
2010. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a tetteid számítanak, nem az, hogy ki miket írogat ide, az nem változtat semmin. Ha nem cselekszel minden marad ugyan így, örökre. Változtass és jobb lesz a kedved.
2010. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne add fel ;-)
2010. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igaz, de vannak dolgok amiken sajnos nem lehet változtatni :(
2010. márc. 24. 19:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon jó szó: szeretet. Engem ez éltet! Plusz még egy dolog, a mosoly, na az csodás dolog!
2010. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

19:31

mindenen lehet változtatni

Mi történt, meghalt valakid?: A halál az élet része a testünk lebomlik, akár 20évesen akár 90, de mindig bekövetkezik.

Elhagyott a szerelmed? A szerelem eléggé relatív, (szerintem nem is létezik) csak annyira vágyik már valakire az ember, hogy elhiteti magával ezt a szerelem dumát és bummm, majd lesz másik ilyen tehát változtathatsz rajta

2010. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát igen, szeretni és szeretve lenni...köszi mindenkinek
2010. márc. 24. 19:38
 8/10 A kérdező kommentje:
nem halál, hanem egyszerre több minden is össze jött. Édesanyám betegsége, bizonyos csalódások, anyagi veszteségek stb.
2010. márc. 24. 19:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Valamikor az RTL_klub-on ment a CSIIIZ! Ott modta a 2 siraso kozul az egyik:

- Ahogy a szegeny jo Potyibacsi modta:"Nem baj, ha beteg is az ember, csak egeszsege legyen!"

Ez humor lett volna, de nekem az jott at, hogy soha nem keso feladni! Ezt az egy dolgot halogathatod, ameddig csak akarod! Magyarul: SOHA NE ADD FEL!

Ha van egy IGAZI baratod(baratnod), beszeld ki magadbol azt ami bant, meglatod, maris konnyebb lesz neked! De csak egynek mondd el, mert ha tobbnek mondod el, azt fogjak mondani, hogy csak sanaltatod magadat!

Ja, es megvalami: csatlakozom az egyik elottem irohoz:

MOSOLYOGJ!MOSOLYOGJ!MOSOLYOGJ! A mosolyodert mosolyt kapsz, ami feldob es jobb kedvre derit teged is, es azokat is, akik ugy erzik, hogy a miattuk valo aggodas miatt sz*r a kedved! Ettol ok is jobban erzik majd magukat, es igy mar kevesebb okod lesz a szomorkodasra! Maris beindul a pozitiv lancreakcio!

2010. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2010. márc. 25. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!