Stressz?! CS:GO

Figyelt kérdés
Gyakran előfordul,hogy MM-en alig lövök valamit,vagy ha lövök is elég bénácskán lövöm meg,viszont ha csdm-ezek vagy aim mappon vagyok ott simán megy minden.Szerintem túl sokat stresszelek játék közben. Van valami tippeket ez ellen??

2015. dec. 30. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyal elotte.
2015. dec. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele milyen játékmód. Igen Versengő húúúú, ne érdekeljen. Nem múlik semmi rajtad. Nem dől össze a világ, ha éppen elrontasz egy lövést. Ne aggódj vannak társaid is, ők is tudnak segíteni. Az egyedüli stresszes dolog a Clutcholás, amikor neked kell lehozni a kört, az szokott para lenni.
2015. dec. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
egyél nagymama készitette lekvárt 3-4 kenyérrel (finom és a gyomrodat megnyugtatja ezért nem fogod észrevenni ha ideges vagy) vagy igyál egy kis vörös bort vagy pálinkát mert az meg égeti a gyomrodat és 1 korty pálinka vagy bor az agysertjeidet csekkenti stressz ellen ha eggyik sem segit akkor cigizz közbe a nikotin miatt :D
2015. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én múltkor úgy izgultam az első versengőmön, hogy szó szerint remegett az egész testem :D De nem húzott vissza. (Én a dolgozatokat bukom el, úgy hogy rástresszelek)
2015. dec. 31. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!