Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2kilotol szeretnek megszabadul...

2kilotol szeretnek megszabadulni hasi es derek tajon felgyult a sok zsir elkezdtem jarni edzoterembe napi 500kcalt leegetek de 1500at beviszek reggel 8ejjel 12ig ebren vagyok kb mert egyetemre jarok es tanulnom kell. Milyen gyarkolatot javasoltok?

Figyelt kérdés
amugy 163cm vagyok 19eves es az etelekre figyelek mert sok gyumolcsot eszek naponta grapefruitot narancsot almat emellett magoskenyeret eszek eleg keveset valamint muzlit joghurtot zoldseget es hust abbol csirket
2015. jan. 8. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez mar az alapjaitol rossz.


"2 kilotol akarok megszabadulni"

Ne szamold a kilokat. A kulso a fontos.


Dietaban az ETREND a döntően fontos de a te etrended ROSSZ. A gyümölcs,müzli,joghurt tele van cukorral meg szenhidrattal..

Zöldseget egyel,teljes kiorlesű kenyeret,zsirszegeny turot es szedj vitamint


Egy alap női atmozgató edzest csinalj ami ke van irva pl a builder.hu-n. Ott keress.

2015. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!