Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek sikerült fogynia 5-10kg...

Kinek sikerült fogynia 5-10kg írja le hogy mitcsinált a fogyasert? Flabelossal lehet ugy fogyni hogy rendesen etkezel mellette ugy mint regen? Feher kenyer neha nasi.

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:

kizárólag csak étrendváltoztatással fogytam - nem mozogtam többet se kevesebbet, semmi nem változott az életemben.

kandidát mutattak ki, kaptam rá gyógyszert, azt végig szedtem, és belefogtam a candida diétába. január 16-án kezdtem, és úgy március végéig tartottam be.

160 centi vagyok, 68-70 kilóról indultam, 58-60 kilóra fogytam le, amit azóta is (két és fél éve kábé) tartok

és már a harminc és a negyven éves kor között vagyok félúton :) szóval szerintem ez elég jó.

mindenkinek javaslom az ilyen "tisztító" diétát. több pozitív hatása is van, nem csak a fogyás :)

2014. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én 70 kilóról fogytam le 48-ra / ez ideális a magasságomhoz/. Legfőképpen sporttal,minden nap bicikli,futás..meg persze nem ettem chipset,csokit,nem ittam kólát.
2014. szept. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen csak kevesebbet ettem (-5 kg).
2014. szept. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Anyam nem adott nekem enni, mert nem volt itthon en meg lusta voltam kakat csinalni magamnak, -4kg 2 nap alatt.

Irjatnam hogy viccet felretrve, de nem vicceltem.

A fogyashoz elsosorban egy jo dieta kell, kitartas, es mozgas.

A szervezeted ellustult, ezert hiztal el. Eleinte jo lenne elkezdeni 5-10km-es "power" gyaloglassal, ami azt jelenti, hogy gyorsan gyalogolsz, nem ugy mintha valami oregember menne meletted es beszegettek.

2. Fontos dolog- karos etelekrol le kell mondanod. Kevesebb sot es cukrot hasznaljal el. Naponta 1 kiskanal cukor boven eleg a szervezetnek, legyen az kaveban felhasznalva vagy akar miben.

Ugy gondolom, a hust is jo lenne mellozni, es at terni a vegán eletmkdra, rendkivul laktato elelmiszerek meg magokat lehet otthon is elkesziteni, es meghozza egezseges is.

A nagy kitartas is fontos. Ha ezeket csinalod, ne merd magad nap mint nap. Eleg ha 2 hetente ra allsz a merlegre, de akkor se lessz magy valtozas. A nagy valtozas hosszabb ido utan fog elo jonni, 2-3 honap.

Azonkivul hogy mar 2-3 honap alatt lefogytal, kevesebb sot es cukrot vittel be a szervezetedbe, es ataltal a vegan eletmodra, ezaltal novelted a szemelyi kozerzeted jobb lett, es egezsegesebb is lettel, ami fontos a hosszu es boldog elethez

Sok sikert fogyni szandekozo emberek.

19/f 176cm es 72-79kg - naponta ingadozo a ket ertek kozott.

2014. szept. 2. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a húst nem zárnám ki az étrendből mert kell a fehérje az izmokhoz persze máshogy is belehet szerezni a fehérjét pl. tojás,sovány tejtermékek. De a hús egyáltalán nem ártalmas a fogyókurában,persze itt nem a zsírban és szénhidrátbombákban dúsokban gondolok. Csirke,hal,pulyka ezeket lehet. 8 kg mínusznál tartok most 2 hónap alatt.
2014. szept. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

-2kg étkezés megváltoztatásával

-5kg tornával

2014. szept. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Xyrot válasza:

Elnézést mindenkinek szíve joga, hogy mit eszik, de a hús igenis egy fontos élelmiszer a fogyáshoz..növel a glukagon termelést (az inzulin ellentéte) ami egy "bontó hormon" tehát elkezdi felbontani a nehezen elérhető zsírókat a szervezetből!

Tehát tessék csak és kizárólag jó minőségű szénhidrátokat fogyasztani (pékáru,cukrok,üdítők,gyümölcslevek elfelejtve)!

Sok fehérjét fogyasztani (minimum 2g/tskg)

Zsírt mellőzni amennyire lehet és ha fogyasztasz telítetlen legyen!

Ha valamit nem értesz írj privátot!

Szép napot!

2014. szept. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, zabálok mellette fehér kenyeret, hamburgert meg cukros genyókat, ráállok egy ilyen rezegtetős valamire és lefogyok. Jézusom, még normális edzéssel sem tudnál fogyni egy grammot, sem ha mellette nem megfelelően étkezel, nem hogy így. A flabélos meg nem jó semmire sem. Nincs csodaszer, fel kell emelned a fenekedet ha le akarsz fogyni és neked kell átmozgatni a testedet ezt ne egy géptől várd már el könyörgöm...
2014. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!