Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A spinning tényleg jó kalóriaé...

A spinning tényleg jó kalóriaégető? Megfelelő étrend mellett lehet vele rendesen fogyni? 18/L

Figyelt kérdés

Gondoltam rá, hogy kipróbálom a spinninget, mert mostanában nem mozogtam valami sokat és fogyni is szeretnék. 174 cm vagyok, 75 kg.

Olvastam róla, hogy a pulzust rendesen megemeli és az elvileg nem jó, hogyha valaki a fogyásra megy rá, mert inkább vaskosabb, izmosabb lesz tőle.

Aki ért hozzá, tudna tanácsot adni, hogy elkezdjem-e vagy nem nekem találták ki?


2015. febr. 14. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
megfelelő étrend mellett, akármilyen testmozgást végzel, fogyni fogsz. lányként pedig soha nem leszel vaskos, amíg nem nyúlsz illegális hormonokhoz.
2015. febr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Dehogynem.

Pl. a konditeremben a hot iron edzők (nők) elég érdekesen néznek ki

2015. febr. 14. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azert mert napi szinten edzenek,full etrendjük van es 95% hogy szurjak magukat.

Hidd el hogy a büdos eletben nem leszel olyan. Ha nem akarsz akkor főleg.


Kicsit olvasgatni a builder.hu női cikkei közt mert ugy nem lesznek nagy eredmenyeid ha azt se tudod mit csinalsz.

2015. febr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

akkor lesz jó kalória égető,ha már rendelkezel egy olyan állóképességgel,hogy végig bírod az edzést teljes erőbedobással.

ha meg a fogyás része érdekel az az étrenden fog múlni.

2015. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!