Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bölcsességfog műtétnél mire...

Bölcsességfog műtétnél mire számíthatok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 25. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
telenyomnak érzéstelenítővel, kiszedik a fogat, majd összevarrják a helyét és mehetsz haza.
2016. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincsenek kibújva.
2016. ápr. 25. 17:09
 3/6 anonim válasza:
Nekem holnap fognak kivenni kettőt, aztán majd később a másik kettőt is, mert rosszul nőnek...eléggé félek tőle én is, sok sikert neked! Csak nem olyan vészes :)
2016. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Túléljük valahogy :D
2016. ápr. 27. 23:05
 5/6 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Nekem csütörtökön szedték ki a jobb alsót (íny alatt, vízszintesen helyezkedett el). 11-kor behívtak, benyomtak 1-2 érzéstelenítő injekciót, vártak 10 percet, felvágták az ínyt, fúróval szétvágták a bölcsességfogat, majd a darabokat kiszedték. Ezután összevarrták. Fura, de az injekció beadása és az összevarrás elég kellemetlen volt, a többinél semmit nem éreztem. Még 48 óra elteltével is vérezhet, szóval ez miatt ne aggódj. A doki szerint nem öblögethetek, nem ehetek tejterméket pár napig. Éjszaka halál nyugodtan aludtam, null fájdalommal. Napi 2x kell antibiotikumot szednem, 3x fájdalomcsillapítót, de annyit nem is szedek, mert nem fáj annyira. Az arcom eléggé bedagadt viszont, borogatni nem árt. Fogat nem tudok mosni. Most, 3 nap után már egyáltalán nem fáj, csak feszül. A duzzanat is lejjebb ment. A legnagyobb probléma az evés, még mindig csak pépeset tudok enni (de már mokkáskanál helyett kiskanállal). A számat még mindig nehézkes kinyitni.

Nagyjából ennyi :) Bízom benne, hogy jövő hétvégére teljesen rendbe jövök, mert addig vagyok betegállományba kiírva. Remélem, segítettem valamennyit! :) F/23

2016. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már annyira nem is tűnik olyan vészesnek, mint az elején. :)
2016. máj. 2. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!