Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A főnök is hibázhat állás...

A főnök is hibázhat állás interjún?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha én mondok valami mellékes infót magamról, de figyelmen kivül hagyja, vagy az hogy én Irok jelentkezésnél valamit, de nem veszi figyelembe, esetleg ferdit az állással kapcsolatban, vagy ha kiir egy bért hiretésnél hogy annyi a kereset, de élőbe meg úgy adja elő hogy 10-20 ezerrel kevesebbet mond, és majd később raknak rá. Ilyen esetekben hibázik a főnök abban hogy kit vesz fel ? mert Végül is rajtuk áll a döntés, tehát én nem mondhatnám magamat 100%hibásnak, mert én Leirtam, felhivva a figyelmét valamire, de figyelmen kivül hagyja. Aztán meg ha gondok lesznek ebből ne érezzem magamat hibásnak ?. Mert én szóltam
2016. máj. 1. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Apróbetűs részek, félreértelmezés, a hirdetés megértése nem elég alapos, stb stb.


Illetve bérezésnél személyfüggő, hogy ki mennyit kap, úgynevezett bértárgyaláson dől el legtöbb esetben.


Ezek ráadásul nem 'hibák'.


Ha valamit nem vesz figyelembe, az nem hiba, ha át akar verni, az nem hiba. Ha félreolvassa a neved, vagy átugrik egy sort VÉLETLENÜL az hiba.


Röviden: igen, a főnök is hibázhat, ő is csak ember.

2016. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát najó de a Főnököknek már lehetne annyi rutinjuk hogy felismerjék a dolgokat, és tudják hogy mit akarnak, mennyire érti a szakmát, kit keresnek. Ezek szerint ha ennyire nem vesz figyelembe valamit, akkor őt se igazán érdekli amit csinál ? De nem az hogy Véletlenül, vagy átugorja.. Ott van neki a levelezőbe leirva minden Infó. Ha az a cél az ő szemszögépből nézve hogy Nincs mondjuk ember, és keresi, akkor alap hogy Igényeinek megfelelő embert találjon. Ha az ember Meg Ir egy mondatba valamit magáról mellékes infónak, direkt azért hogy elkerülendő legyen mondjuk egy konfliktus, és hogy tisztába legyen, tudjon róla hogy Ez és ez van. tehát ott van a levelezőbe leirva bármikor elolvashatja újból és mérlegelhet hogy ez jó e neki vagy se még mielőtt felveszi velem a kapcsolatot. De nem. Felhiv, megkeres, belemegy. Csak aztán majd később ne vágjon dolgokat a fejemhez, mert én szóltam neki. Tehát ha valami nem tetszene neki, én joggal otthagyhatnám megbánás nélkül ? mert én szóltam neki..
2016. máj. 1. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!