Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtehet ilyet egy tanar?

Megtehet ilyet egy tanar?

Figyelt kérdés
Angol tanarrol van szo. A csoporton belul 2 resz van egy egy jobb es egy rosszabb csoport. Kiadta a teteleket viszont a jobb csoportnak tobb tetele van mint nekunk.. Kevesebbet kell kidolgozni, nekik viszont tobbet. Viszont mi legjobb esetben csak 3mast kaphatunk, mig ok 4-5osrol indulnak. Megtehet ilyet? (Erettsegi)
2016. máj. 9. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
az angol tanárok alapból megtehetnek bármit, a legnagyobb kretének
2016. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ilyet ne mondj!


A mi angoltanárunk volt a legjobb tanár a világon! Mint tanár és mint ember!!!

2016. máj. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ne mondjak? Az enyéim emberileg és szakmailag is korcsok voltak. Gyomorideggel mentem be mindig az iskolába. Az élet nem habostorta kisgyerek, majd megtapasztalod. Mellesleg neírd elő hogy mit mondhatok és mit nem.
2016. máj. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Látom még tudatlan vagy... Velem sosem volt ilyen gond! Mindig vidáman mentem angol órára ,imádtam az angol órákat!


Amúgy sem mondtam ,hogy mondhatod vagy nem csak ne általánosíts!


kisgyerek??? szerintem elég szőrös ahhoz a tököm és elég idős vagyok ahhoz hogy felnőttnek hívj (ha lelkileg még gyerek vagy is)! :)

2016. máj. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elnyűhetetlen ellentmondás vagy!
2016. máj. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!