Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyest kaptam. Hogy mondjam el?

Egyest kaptam. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Kaptam két egyest Matekból.. Olyan dolgozat volt hogy egy hiba( mind a két egyesnél ugyan azt hibáztam el, megtanultamm de a feszultsegtol elfelejtem dolgozat közben..) és egyiknap egy egyes másik nap másik. Anya egyiket se tudja.. Hogy mondjam el? Végre felhoztam magam négyesre matekból most pedg tuti rontottam és én is rettenetesen szomorú vagyok.. Ötletek?
2016. máj. 10. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Várd meg még kapsz vagy három ötöst. Ha megkaptad az ötösöket mond el az egyest. Leszid. Várj pár napot, mond el az ötösöket. Minden büntetést felold.
2016. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha pedig ilyenkor csak leszidnak, de nem büntetnek akkor mond el egyszerre a kettőt minél hamarabb
2016. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ki szeretném javítani de addig semmi képp se szeretném ha megtudnák. Ha elkérik az ellenörőm esetleg mit mondjak? Én arra gondoltam hogy "Jegyellenőrzés van és beszedték" de esetleg még valami más?
2016. máj. 10. 21:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat *ellenörzőm
2016. máj. 10. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:
pont így: "Egyest kaptam."
2016. máj. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!