Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történhetett a Paypal-lal?

Csillámláma :3 kérdése:

Mi történhetett a Paypal-lal?

Figyelt kérdés
Nos... Tegnap este rendeltem az e-bayről, és mivel az eladó nem fogadta el azt, hogy azzal a kártyával fizessek, amit megadtam, beregisztráltam a PayPal-ra. Ezek után rögtön jött az SMS, hogy sikeres tranzakció történt, és lehúzott a kártyáról pontosan 4000, azaz négyezer forintot! Nem lennék megijedve, ha tudnám, hogy ez az összeg nem azt takarja amit rendeltem, mert az többe került. Tehát nagyon szépen kérem, hogy az, aki tudja, hogy hova tűnt az a pénz a számláról, az írjon, mert nagyon fontos lett volna, hogy megrendelhessem azt a dolgot az e-bayről, de ezzel így nagyon elment a kedvem.

2016. júl. 15. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Google-ben vagy itt az oldalon 66 milliószor le van írva, hogy a 400 forintot próbaképpen vonja le, és ha majd verify-olod a kártyád, akkor azt visszakapod és kifizetheted amit vettél.
2016. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nekem nem 400-at vett le, hanem 4000-ret!!
2016. júl. 15. 10:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsánat, elnéztem. Hát én írnék a Paypal ügyfélszolgálatának.
2016. júl. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Milyen devizanemben vette le a 4000 forintot?


Mert tényleg csak 400 forintot szokott levenni, nem tudom, hogy ez mi lehet. Lehetséges, hogy megkárosítottak.

2016. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
belépsz pp re, ott a számlatörténet és megnézed milyen címszóval vonta le...
2016. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
SMS-t kapok, hogyha a számláról pénz kerül le... Annyit írt ki, hogy sikeres vásárlás 1USD, majd kihozta az egyenlegemet, ami 7 ezer volt a 11ezer helyett!
2016. júl. 15. 11:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Az nem lehet, hogy most vont le a bank valamilyen költséget, éves/havi díjat, stb.?

Azokról nem feltétlenül kapsz SMS-t, így úgy tűnhet, mintha eltűnt volna a pénzed.

Nézz utána netbankban vagy telefonon, ha van rá lehetőséged!

2016. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert tegnap regisztráltam csak be a kártyát, és mindössze egy visszaigazoló e-mail-t küldtek, amiben átléptetett a PayPal-ra... De valószínűleg most neki fogok ülni, és írok a PayPalnak... Azért 4000 forintról van szó, nem hagyom annyiban. Esetleg azt megtudná mondani valaki, hogy magyar nyelven is írhatom a levelet, vagy inkább angolul?
2016. júl. 15. 16:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Angol.

Sajnos csak az angol.


Viszont tényleg kellene nyomának lennie, azaz valamilyen jogcímen meg kell jelennie. Arra vonatkozóan is kell nyom, hogy hová küldte, egy paypal cím, vagy bankszámlaszám.

Amikor belépsz a paypal-edre, akkor jobb felső sarokban ott a MyPaypal erre katt, és bejön egy Summary lap, ott jobb oldalt fogod látni a Completed tranzakciókat. Ott jelen kell lennie ennek a tranzakciónak is, fölé viszed a kurzort, és katt egyet rá, és kis töltés után kiadja, hogy kinek küldted, mikor stb stb többek között itt szükséged lesz a Transaction ID-re, amivel tudsz majd hivatkozni nekik erre az esetre, ezt majd másold be .

Vagy rákattintasz a bal alsó sarokban lévő Print details-re, és kinyomtatod pdf fájlban (nyomtatás fájlban), és ezt csatolod majd a leveledhez. Ha nem tudsz pdfben nyomtatni sem gond, akkor viszont nyomtasd ki rendesen, és fényképezd le, vagy fénymásold be, és csatold majd úgy.

2016. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Történt valami fejlemény?
2016. júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!