Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mi lenne a...

Ilyen helyzetben mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
Ejszakas vagyok ezen a heten, a kolleganommel egy non-stopba. Kedden eszrevettem hogy levett egy nyalokat es nem fizette ki, nem szoltam semmit , mert nem tudtam hogy hozzam szoba vagy mit csinaljak, erre fel szerdan meg levett egy papir zsepit, ugyszinten nem fizette ki, o a kasszas no, ha fizet akkor oda kell hivjon es kell lassam, mert en vagyok a soros. 1 masik kolleganom mondta hogy a fonoknonek kene szoljak, de rajonne akkor a "tolvaj" hogy en koptem be, nem akarom magamraharagitani, de ti a helyembe mit tennetek? szolnatok neki? ha igen akkor hogy hoznatok fel a temat, mert ez szamomra eleg kinos.
2010. ápr. 22. 06:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Kamera nincs az üzletbe? Én mindenképp szólnék neki..vagy nem is tudom, mert ha szólsz akkor tuti h majd haragba lesztek...Először csak úgy kérdezzél, ráh "jah ne haragudj tegnap kifizetted volt-e a nyalókát, mert nem emlékeszem.."

De nem értem, a hiány még nem jött ki? Vagy mikor fog kideülni, h hiányoznak a dolgok?

2010. ápr. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van kamera, de szegyelek igy rakerdeni.. esetleg ugy jo otlet lenne h beszelek a fonoknovel es megmondom h varjon meg egy kis idieig?
2010. ápr. 22. 06:30
 3/5 anonim ***** válasza:
De a fönöknő még nem vette észre h mit csinál?? És a hiánnyal mi a helyzet??
2010. ápr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóljál nyugodtan. Ha szerencséd van, ki is rúgják. Rengeteg becsületes ember van munka nélkül, és örülne egy ilyen lehetőségnek.
2010. ápr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi van ha meg engedte neki a főnök, h néha elvigyen ingyen ezt-azt?
2010. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!