Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Házibuliban gyakran visszatér...

Házibuliban gyakran visszatér egy kérdés. Ha választanotok kellene aközött, hogy a kutyátok azonnal elpusztúl, vagy helyette tíz ismeretlen ember haljon meg, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Kutya vagy Ember
2010. ápr. 27. 14:36
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
64%
Jaj, hát inkább a kutyám dögöljön meg... Kit érdekel a kutya, mikor a másik oldalon ottvan 10 ember, még akkor is h ismeretlen, élete?? -.-' Akik meg azt írták, hogy a kutya maradjon életben, azok meg elég önzőek, nézzetek már magatokba! És mit csinálnátok, ha nem veletek lenne ez, ha mással, és pont te vagy egy szeretted halna meg???
2010. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
73%
én szeretem az állatokat, vegetáriánus is vagyok de a kutyát választanám, mert az 1 élet a másik viszont 10! de legjobb ha senki nem hal meg ,amúgy nem látom nagy valószínűségét,hogy valaha ilyen választásra kerüljön sor :D
2010. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
66%

a kutyámat soha! inkább 10 ismeretlen!!

itt a kutyám (rottweiler):

[link]

:)

2010. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
77%
10 ismeretlen haljon meg..
2010. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
22.32 Nagyon szép kutyus:).
2010. máj. 1. 23:40
 36/41 anonim ***** válasza:
64%
Egyetértek én is azzal, hogy aki a kutyáját választja az önző!!! Azért mert "jajj nézd milyen édes rotim van" és ki nem sz@rja le, akkor is dögöljön a kutya mert egy élet nem ér fel 10 élettel. Az egy kutya de a 10 emberből lehet 9csecsemő jó az is lehet, hogy mind a 10 száz éves, de akkor se az én lelkemen száradjon mind a 10nek a halála. Szeretem a kutyám, eltemetném, megsiratnám s majd ha kihevertem lenne egy új, de annak a 10 embernek a halálát én személy szerint nem tudnám feldolgozni soha.
2010. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
40%
Aki azt mondja, hogy dögöljön(hogy lehet ilyen ronda szót használni egy élőlény kimúlására?) meg a kutya, az ott pusztuljon bele ahol van! Hülye k.csögök. Inkább a 10 ismeretlen haljon meg, mint az, akit én szeretek. Hát hogy a f-szomba áldoznám fel a kutyám életét ismeretlen emberekért? MI A FRANCÉRT? Egy 'köszönömköszönöm'-ért? Lóf-szt a tudjátok hova. A lényeg az, hogy a kutyám maradna életben, az egyszer szent.
2012. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
A kutyám élje túl. Talán nem vagyok normális, de a kutyákat mindig is jobban sajnáltam mint az embereket, számomra többet érnek. (ez a családomra és a barátaimra nem vonatkozik)
2012. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
Kutya
2019. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
A kutya életbe...
ápr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!