Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Műthető. E? A gerincferdülés...

Bori Baby kérdése:

Műthető. E? A gerincferdülés pórdapúppal?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 10 éves korom óta gericferdülésem van! És egybe pordapúpom is mivel a gericemből indul ki így nem tudom hogy műthető vagyok e. KIslány koromba másfél cm volt a porda púpom azóta nől. 2 gyerekem van ők járnak úsuni velük semmi baj nincs . Édesapukám szó szerint púpos. Házi orvos látta beutalom van az Felnőtt ortopádiára.hA Kihúzom a hátam nem látszik,visznt ha lehajulok akkor igen. A kisfiam kitapíntotta. Félextor iszok és kenőcsöm is van ami nem használ. Esetleg még orvoshoz nem kerülök vslaki bíztató szavakat tudna e mondan,ha nem az se baj. Csak szeretném tudni.29 éves vagyok. Köszönöm valaki válaszát előre is.Commenteket szoktam olvasni. Hozzáteszem mára már nagyon fáj! Biciklire se merek ülni!

#kakuktojas
2016. nov. 2. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem gondolod hogy itt fognak neked érdembe válaszolni? Azt én nem tudom , meg még biztosan sokan hogy mi az a pordapúp. De nekem műtötték a gerincem és azt tovább mint egy évig csak vizsgálgatták , gyógyszereztem, kezeltettem. Majd röntgenezték és végül az orvosok javasolták hogy megkell műteni.
2016. nov. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bordapúp lesz az a porda púp. Távgyógyítás nincs, biztató szó a lelkednek jó lehet, de nem lesz a tested jobb.

Sokféle kezelés szóba jöhet, de hogy esetedben mi, azt csak szakember tudja megmondani.

2016. nov. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hátizomedzés

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas..

A lényeg a szabályosságon van

érdemes még utánanézni fitnesz teremben szélesen csigán lehúzás, csigán evezés, a lapocka mozgás a fontos.

2016. nov. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kaptam időpontott!És majd az orvos megállapítja mi a teendő!
2016. nov. 3. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!