Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv. Első autó vásárlás előtt...

Bata László kérdése:

Üdv. Első autó vásárlás előtt állok és szeretnék némi infót gyűjteni hogy melyiket érdemesebb venni:vw golf 3 vagy vw golf 4 esetleg vw póló 3 vagy Suzuki Swift. Vélemények melyik jobb motorilag melyiket olcsóbb fentartani?

Figyelt kérdés

2016. nov. 21. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemesebb azt amelyik fiatalabb, karbantartottabb, és ezek mellett gondos kezekben tartott volt. A felsoroltak alapján gondolom azon tinik közt vagy akik mostanság bolondulnak a VW iránt...ez részben érthető...viszont be kell látni hogy egy Golf III esetében már bőven 20 év feletti autókról beszélünk. Ezért ezt nem is ajánlom mert sok probléma jöhet ki rajta és manapság mindenki aranyáron adja az alkatrészt hozzá mert "menő". Ezek közül talán a Golf IV egy jó pont...de szerintem egy Clio II is megteszi első autónak.
2016. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ nem azért szeretem a vw mert menő mióta az eszemet tudom azóta tetszenek a vwek.
2016. nov. 21. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!