Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nos 15 éves vagyok.11 évet...

Nos 15 éves vagyok.11 évet éltem 1 városban. és a szüleim elválltak ami nem is annyira zavar de elköltöztünk egy falura?

Figyelt kérdés
Elhagytam az egész életem az ismerőseimet az összes emlékem oda kötött. És most új iskola stb de ráadásul itt fél évvel előrébb is vannak minden rám zódul anyám meg hülyének néz ccsak emgemlítettem neki és válasza : hülye vagy fiam menj psihologushoz. Véleményetek?
2016. nov. 28. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnálom, nem, nem csak a te hibád, de mondjuk anyudat lehet megviselte segíthenél neki 1-2 dologban, én nem tudom milyen egy anya-fia kapcsolat nekem nem volt anyám, éppen ezért mondom úgy, hogy megkéne becsülnöd, azért a felnőtteknek sem könnyű szülőként, gondolj csak bele az életükbe.. Őrült nem vagy, csak kicsit kisiklott az életed, de ez valószínűleg hamar helyre jön, barátkozni ott is tudsz nem? habár tény hogy nehéz új srácként, de tiszta lappal indulsz! senki se tud semmit rólad :D

17F

2016. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!