Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit mondanátok arra, ha...

Ti mit mondanátok arra, ha azt mondanák Nektek, hogy haszontalan az életem mert nincs gyerekem? 45 éves nő vagyok.

Figyelt kérdés
2017. jan. 5. 12:27
 1/5 PresidentEvil ***** válasza:

.

Aki ismer, nem mondana ilyet, mert tudja, miért alakult így az életem. Aki meg nem ismer, az azt mond, amit akar, úgysem foglalkozok vele.

2017. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Macskád van?
2017. jan. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egy gyerektől lesz valakinek hasznos az élete....; ha azt mondaná, hogy nem vagyok átlagos, azt elfogadom - mert nem általános, hogy egy nő ne akarjon gyereket....
2017. jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en leszarnam nem erdekelne, en sem vagyom gyerekre, az egyetlen rossz dolog ebben csak az ha megeled az oregkort nem lesz senkid, kiveve ha van parod, viszont lehet ő hamarabb meghal mint te.
2017. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Röviden csak ennyit - annak, aki ilyet mond nekem:

"A te életed haszontalanabbnak tűnik, mert annyira üres, eseménytelen, hogy kínodban mások magánéletében próbálsz könyékig matatni!"

2017. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!