Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki szokta nézni bevásárláskor,...

Ki szokta nézni bevásárláskor, hogy mit vesz az előtte lévő, és elgondolkodik rajta, milyen ember is lehet?

Figyelt kérdés
rajtam kívül, persze
2010. máj. 5. 07:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam. Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül. :)
2010. máj. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát én is szoktam..
2010. máj. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

én is, nagyon sokmindent elárul az emberekről :)

állítólag amerikában a csövesek, akik a hírességek házánál kukáznak, többet tudnak róluk, mint a bulvár lapok.

2010. máj. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezzel én is sokszor játszom.

Mostanában azonban inkább kis csokikat csempészek az emberek kosarába. :-)

2010. máj. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is.
2010. máj. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Örülhetnek nektek. Mi is örültünk, amikor hozzánk számolták az előző néni káposztáját.
2010. máj. 5. 08:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam.

Nem is értem, hogy arról, hogy valaki vesz valamit, hogyan következtettek a jellemére. Az sem ritka, hogy nem maguknak veszik. Akkor, hogy lehet vásárlásból véleményt alkotni?

2010. máj. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor nézem ha valami megdöbbent, mondjuk nem vesz mást csak egy rakás cigit és italt, vagy csak csupa édességet és jó kövér az illető. És arra is gondolok, hogy amikor felpakolom a cuccainkat, mit gondolhat az alapján a mögöttünk álló.
2010. máj. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor nézem, ha pl. egy 'kislány' a barátjával van, és alkoholt vesznek... Nah azokról megvan a véleményem.
2010. máj. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én mindig ezt teszem! :) Nem gondoltam volna, hogy más is szokta. :D Arra is kíváncsi lennék vajon rólam mit gondolnak ezek alapján.
2010. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!