Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek rosszat tettem ezzel?

Szerintetek rosszat tettem ezzel?

Figyelt kérdés

Szobalanykent dolgozom, volt egy személy a hotelban akinek a szobáját takarítottam és megláttam hogy pontosan ugyanolyan gitárja van mint nekem és írtam neki egy kis cetlire angolul hogy nagyon jo választás, nekem is pont ugyan ilyenem van otthon. Szép napot kivanok ,

A takarítónő,



2017. jan. 18. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan a bánatból jutott eszedbe hogy ezt az észrevételed megoszd egy szállóvendéggel?
2017. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eléggé kedves es közvetlenek vagyunk mindannyian a vendégekkel
2017. jan. 18. 22:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Volt olyan aki csak úgy elmesélte az egész életet pedig csak takaritottam nála, volt aki sírt előttem, voltak olyanok akik verekedtek..az egész hotel zengett tőlük
2017. jan. 18. 22:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális helyen ez nem gond, de azért nem illik neked kezdeményezni ilyet. Ha ő beszélget el veled, akkor nyugodtan mondhatod.
2017. jan. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:
:) Szerintem kedves. Azért persze ilyenekkel megfontoltnak kell lenni az előttem válaszoló már mondta. A gitár az más. :P Aki gitározik az ismeri. Mint két motoros. :D Na mi lett amúgy?
2017. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!