Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban, hogy ha...

Ti hisztek abban, hogy ha meghal valaki a családotokban akkor az visszajön hozzád elbúcsúzni álmodban?

Figyelt kérdés
Na szóval..jan.13-án halt meg az anyum sajnálatos módon es temetés után vele álmodtam elég rossz álom volt megszorittota a csuklómat az álmomban és éreztem hogy fel akarok ebredni de nem ment azt nagy nehezen sikerült,azt már vissza se tudtam/mertem aludni..hajnali el 4-től..ami fura hogy aznap éjjel a mamám is vele álmodott..szóval
2017. jan. 30. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a természetes, hogy róla álmodtál. De nem azért, mert visszajött.
2017. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 2*Sü ***** válasza:

> Ti hisztek abban, hogy ha meghal valaki a családotokban akkor az visszajön hozzád elbúcsúzni álmodban?


Attól függ milyen formában. Fizikai értelemben nem hiszek benne. De az, aki elment, arról sok emléked van, a tudatod tartalmaza valamiféle esszenciáját annak, aki számodra az illető volt. És ezt a te tudatod össze tudja rakni úgy, mint valamiféle utolsó utáni üzenetet. Felszínre kerülhetnek elfojtott sérelmek, vagy elfojtott szeretet, projektálhatod bele a saját félelmeidet, bűntudatodat, lelkiismeretedet, vagy éppen vágyaidat, reményeidet. Lehet, hogy az illető fizikailag eltávozott az élők sorából, mind a teste, mind a szelleme, tudata végérvényesen a múlt részévé vált, de benned az illető tulajdonképpen tovább él, az emlékeiden keresztül.

2017. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, álmodhatsz vele.

De ez tőled függ csak, nem tőle.

2017. jan. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2017. febr. 14. 05:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondok egy hasonlatot: te hiszel abban, hogy ha leomlik a sziklafalról egy kő, akkor másnap éjjelre visszamegy a tetőre, elbúcsúzni a többitől?
2017. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Érdekes a kérdésed..de viszont hulyeseg is szoval :) de mar kezdek belenyugodni abba hogy soha nem látom őt szoval mar nem gondolok ilyen témákra nagyon ..csak hát neha vannak bizar álmok amin elgondolkodik az ember :)
2017. febr. 15. 14:43
 7/8 anonim ***** válasza:

"de viszont hulyeseg is"

Na, ezért jó példa. Ugyanis pontosan ugyanolyan dolog, minthogy a meghalt családtagod azért picit még visszajön a halálból.

2017. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszodat :)
2017. febr. 15. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!