Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Az normális ha egy...

Segítség! Az normális ha egy kis mozgástól tök piros lesz a fejem mint egy paradicsom?

Figyelt kérdés
Suliban tesi órák után úgy nézek ki mint egy paradicsom. Senki másnak nem pirosodik be annyira a feje mint nekem,ez nagyon kínos szokott lenni. Múltkor is táncoltunk a haverokkal és kb. 3 perc után vörös és forró lett a fejem :/ Erre nincs valami mód hogy ne pirosodik be,vagy hogy ez a pirosság gyorsan elmúljon?? Nagyon ciki szokott lenni. Volt már olyan is hogy csak úgy a semmiből lettem piros.

2017. febr. 11. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy érted elvörösödtél? Mosd meg a fejed vízzel, és fél óra alatt elmúlik. Nekem is szokott lenni, ha mondjuk sokat trambulinozok, vagy sokat intenzíven mozgok. Az is jó, ha mondjuk leveszed a pulóveredet.
2017. febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
nem nehez kitalalni mitol van, nem vagy hozzaszokva a mozgashoz.
2017. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De hozzá vagyok szokva,járok lovagolni hetente kétszer. Minden nap kopogok másfél kilométert és emellett még kosárlabdázom is. Nagyon is hozzá vagyok szokva!!
2017. febr. 11. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!