Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ma ettem reggel 5 db győri...

Ha ma ettem reggel 5 db győri édes kekszet ebédre egy tál spenótot és estére salátát ( saláta, répa, paradicsom volt benne), akkor attól nem fogok hízni és ez megfelel egy normális adagnak, ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
A győri édes hanyagolandó. Hol van az étrendedből a fehérje??
2013. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen aztán rájöttem , hogy a győri édest nem kellett volna mivel utánanéztem :$ , hát ma igaz , hogy nem vittem be fehérjét , de nem direkt.
2013. márc. 27. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Győri édest leszámítva jót ettél.

Nem lehet 1 nap alatt hízni, sokan minden nap győri sz.art esznek mégsem híznak. 1 nap meg nem oszt, nem szoroz.


Nem kell minden nap húst enni, legalábbis igazából. Ajánlott, meg jó, de egy zöldséges-gyümölcsös nap (főleg zöldséges) fura mód nem okoz éhezést, fehérjehiányt..

2013. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ez a győri édest leszámítva megfelelt volna egy normális adagnak amitől hízni nem de fogyni tudok?
2013. márc. 27. 20:43
 5/6 poiu ***** válasza:
Nem a keksz a gond, hanem a gondolkodásod. Vagy nem fogysz, vagy elfogysz. Ha kalóriamegvonásos diétát akarsz, akkor össze kell állítanod egy étrendet (egy csomó ételt), aminek ismered a kal tartalmát, mert nem járkálhatsz számológéppel. Ha nem akarsz kalóriát számolni, akkor ne egyél cukrot és keményítőt (pl. kekszet) és ehetsz annyi zöldséget és húst, amennyi belédfér. Amit ma csináltál nem a kalória miatt rossz, hanem mert az elképzelésed hibás. Tehát ha keksz, akkor számolgass, ha nem akarsz számolgatni, akkor nuku keksz.
2013. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A sspenóthoz egy kis tojás elment volna.
2013. márc. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!