Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kismamaként munkavállalás...

Kismamaként munkavállalás saját felelősségre?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Jelenleg 21 hetes kismami vagyok, főállásomban állásidőn.

Eddig mellékállásban járhattam dolgozni nyomdába, közvetítő által, korrekten bejelentetten. Ám most szóltak, hogy nem alkalmazhatnak tovább, csak akkor, ha közjegyző által aláírtan nyilatkozom arról, hogy a saját felelősségemre bejárok dolgozni.

Igazából semmi nagy dolgot nem kell csinálnom. Ülő munka, akkor eszem, iszom, mikor jól esik, és semmi megerőltetővel nem találkoztam ott.

Kérdésem az, hogy volt e más is ebben a cipőben, és hogy egy ilyen nyilatkozatba miket kellene beleírnom?


2017. febr. 14. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy közjegyzőt, úgyis alá kell írnia, akár meg is írhatja a nyilatkozatot, esetleg van erre formanyomtatványa.
2017. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!