Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit tud a gyilkos kék...

Ki mit tud a gyilkos kék bálna nevezetű játékról? Miért nem szüntették meg? Részletesen lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még csak ma hallottam először erről Kék Bálna nevezetű a gyilkos játékról, de egyből megfagyott bennem a vér amikor szó volt róla és elmesélték hogy mi is ez valójában. Igazából az újságban volt benne egy 14 éves lány aki ezzel "játszott" és végülis részleteket nem tudok, csak annyit hogy kórházba került. Ma az osztályfőnökünk figyelmeztetett és világosított fel hogy ez egy nagyon durva játék és senki ne keresse meg, ne kezdjen el vele játszani mert az életünk, vagy a szüleink életébe is kerül. Aki nem tudná esetleg, elmondanám, hogy ezt a játékot egy orosz férfi találta ki 2013-ban. 130 ember halálát okozta azóta. A lényeg hogy különböző feladatokat kell teljesíteni amik egyre durvábbak, és bizarabbak. Amiket aztán le kell fényképezni/videózni és elküldeni neki. Annyit tudok hogy az első feladat az hogy pengével véss a karodba egy kék bálnát. Vannak rablások, és hasonló feladatok amiből valószínűleg rendőrségi ügy is lehet stb. A játékot abbahagyni NEM lehet. Feltörik a telefonod, megkapnak rólad minden adatot: Pl telefonszámot, lakcímet, email címet meg hasonlókat. Felkeresnek, üzenetben kényszerítenek hogy folytasd, fenyegetnek. Kilépés lehetetlen. Összesen 50 teljesítendő feladat van (ezt olvastam mind egyébként) és az 50. az életedbe kerül..meg kell ölnöd magad. SENKI NE PRÓBÁLJA KI.. a kérdésem csak annyi lenne hogyha már 2013 óta megy és ennyi ember halálát okozta, miért nem kapcsolták le, miért nem szüntették meg ezt a "játékot"? Nem keresték fel még az embert aki ezt megcsinálta? Vagy hogy van ez? Elnézést ha valamit nem jól mondtam, nyugodtan javítsatok ki, és várom a válaszokat is:) 13/l
2017. márc. 21. 17:56
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nagyon igaz!
2017. máj. 19. 20:08
 52/54 anonim válasza:
Szerintem azelőtt is rengetegen lettek öngyilkosok országszerte, csak erre a média nem hívta fel az emberek figyelmét, mert minek? Mi érdekes van benne? Nem vonzotta volna a nézőket, hogy Pistike is öngyilkos lett, Marika is, a szomszéd is stb. Most meg berobbant ez a kékbálna cucc, és bárki öngyilkos lesz, az első gyanúja mindenkinek, hogy a játék miatt.. Ugyan már, ez a játék 2013 óta terjeng az interneten, csak amíg nem volt hírneve és egy fiatal megölte magát, addig nem gyanakodtak a játékra.. Az utolsó előtti kommentelővel értek egyet, ha valaki öngyilkos akar lenni, az úgyis az lesz, ez a játék csak egy löket, a médiának meg jó sztori.. Kegyetlenül hangzik, de így van..
2017. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 A kérdező kommentje:
Wow mennyi válasz xd :D Köszi mindenkinek, most már rájöttem hogy óriási nagy kamu az egész.
2017. jún. 13. 18:13
 54/54 anonim ***** válasza:
Nézze meg mindenki a benx a robbanékony tinédzser eden lake a másik én a bosszúvágy filmeket meg az osztály című 2007-es észt film drámát végre valahára rájövünk arra hogy miért történnek ilyen esetek.Ezért nem kell valakit piszkálni meg félelemben tartani.
2018. máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!