Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom, hogy magas vagyok....

Utálom, hogy magas vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, kb 174 cm. Úgy érzem, hogy mindenki alacsonyabb nálam, és emiatt nem tudok soha sem felszabadulni teljesen, és még szégyellem is. Minden fiú, aki eddig megtetszett alacsonyabb volt nálam. És nagyon-nagyon félek, hogy felnőtt koromra már extra magas leszek.:(

Ha erre gondolok, a sírás kerülget, és nagyon megvagyok ijedve, attól, hogy még fogok nőni, ami elég valószínű. Azt szeretném kérdezni, hogy létezik, valami módszer(torna gyakorlatok vagy tényleg akármi más) arra, hogy ne nőjjek tovább? Kérek mindenkit, aki tud tanácsolni valamit, az írjon, mert mostmár ott tartok, hogy BÁRMIRE képes lennék, hogy ne nőjjek. Mert már alacsonyabb én se leszek.



2017. ápr. 2. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a baj a magas lányokkal? Nem leszel te sokáig magasabb.
2017. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 2*Sü ***** válasza:

Valószínű, hogy 176-177 cm-nél nem leszel magasabb felnőtt korodra. (Lásd: [link] ) A felnőtt férfiak átlagos testmagassága pont 176-177 cm, tehát minden második férfi magasabb lesz nálad.


> Mit tehetnék?


Szokj hozzá.


> Azt szeretném kérdezni, hogy létezik, valami módszer(torna gyakorlatok vagy tényleg akármi más) arra, hogy ne nőjjek tovább?


Nem létezik. Vannak extrém magas – 200 cm feletti – emberek, ahol a magasság már komoly egészségügyi kockázatokkal jár (vérkeringés, csontok terhelése, stb…), és őket sem tudják gyógyítani.


> Kérek mindenkit, aki tud tanácsolni valamit, az írjon, mert mostmár ott tartok, hogy BÁRMIRE képes lennék, hogy ne nőjjek.


Az egyetlen tanács: Fogadd el, hogy ilyen magas vagy. Ez nem egy óriási probléma. Sok lány kimondottan magasabbnak akar látszani, mint amilyen – lásd magas sarkú cipők –, neked erre nincs szükséged. Magas vagy, de ez kisebb gond, mintha kopasz lennél, vagy nem lenne meg a fél karod.


Ismertem nálam magasabb lányokat – pedig 180 cm magas vagyok –, nekik nem volt semmi problémájuk ezzel, ugyanúgy volt párkapcsolatuk, mint mindenki másnak. Nagyobbnak – 😊 Érted! 😊 Nagyobbnak! 😊 – akarod látni ezt a problémát, mint amekkora.

2017. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mostmár eléggé megnyugodtam.:)
2017. ápr. 3. 17:20
 4/6 nevtelen97 válasza:

174 centi nem számít extrém magasnak szerintem, ez még az átlagos-kissé átlagon felüli magasság. Extrém magasnak nem mondhatod magad.

14 éves vagy, a fiúk főleg 14-17 év között kezdenek majd igazán nőni, szóval nyugodj meg és ne 14 évesen próbálj szerelmet találni, magasságodból ítélve később könnyen fogsz mivel tapasztalataim szerint a fiúk jobban szeretik azt ha egy lány közel ugyanakkora mint ők minthogy 20 centivel kisebb :)

2017. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:) kedvesek vagytok, megnyugodtam.:)
2017. ápr. 6. 19:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudok módszert arra, hogy ne nőj tovább, de úgy írok, hogy én is nőci vagyok, és kereken 180 centi mezítláb. 14 éves koromra már majdnem elértem ezt a magasságot, úgyhogy nem leszel te feltétlen két méter.


Ennyi idősen engem is zavart, és nem is húztam ki magam soha, mert effektíve nem voltam büszke arra, ahogy kinéztem. Nos, ennek amúgy az lett a következménye, hogy a mai napig görnyedek a széken, amíg eszembe nem jut, hogy hoppá, nem kéne. A reakciód normális, de szerencsére 18-20 éves korodra garantáltan rájössz majd, milyen szépek is tudnak lenni a magas nők, és büszkén kihúzod majd magad, az emelt főről nem is beszélve. Annál nincs szebb és szexibb, mint mikor valaki magabiztosan kihúzza magát, és nem szégyenkezve összehúzza.

Egyébként, volt olyan párom, aki alacsonyabb volt nálam. Nem éreztem rosszul magam emiatt, amiatt meg pláne nem, hogy az utcán mindenki alacsonyabb...


Viseld büszkén, és élvezd, hogy ellátsz az emberek feje fölött! :D

2017. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!