Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tanaraim eltiltottak a...

A tanaraim eltiltottak a baratomtol! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos az van hogy én 8.-os vagyok a barátom 5.-es és a tanaraim megtiltották hogy megoleljem stb. Mit tegyek hogy együtt lehessek a baratommal? Kérlek normalis választ írjatok !

2017. ápr. 5. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
A normális válasz az, hogy ne ölelgesd, s maradj tőle távol.
2017. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó de egy napot sem birok ki nelkule mert nagyon szeretjuk egymast es elég sz*r érzés hogy bamuljatok egymast de nem olelhetitek meg a masikatv
2017. ápr. 5. 22:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Alighanem rossz hatással vagy rá, iskolába és/vagy korotokhoz nem illő dolgokat teszel vele/tesztek.
2017. ápr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ölelésnél több nem volt! És egyikünk sem változott ugyanolyanok vagyunk mint azelott! De azert nem értem miert nem engedik hogy együtt legyünk mert vannak sokan akikről tudnak a tanárok hogy együtt vannak mégsem szólnak rájuk....és ha meg kerdezem miert nem olelhetem meg azt mondják hogy ez nem az iskolába való közbe meg másra nem is szólnak rá csak ránk 😟
2017. ápr. 6. 06:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma szakított velem! De lehet így jobb is!
2017. ápr. 6. 16:50
 6/6 anonim ***** válasza:

„Jó de egy napot sem birok ki nelkule mert nagyon szeretjuk egymast es elég sz*r érzés hogy bamuljatok egymast de nem olelhetitek meg a masikatv”


Másnap: szakított velem


Sírok :D

Mit akartál te 14 évesen egy 11 évestől?

2017. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!