Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Fogytam 66 kilóról 56 kilóra, viszont most ugyan úgy érkezem, de most már semmi nem történik. Tudnátok segíteni? Edzéstervet, étkezéssel kapcsolatos tanácsokat szeretnék.

Keress kérdéseket hasonló témákban: étkezés, edzésterv, fogyókúra

2016. szept. 2. 15:34  Privát üzenet  

A válaszok
Ki kell tartanod az egeszseges eletmodot es megindul majd az..termeszetes es sajnos navyon gyakori h kicsit elakaad a fogyas

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. szept. 3. 22:07 Privát üzenet
Változtasd meg az edzéstervet.valószínüleg a tested hozzaszokott az előzőhöz és már nem fog változni ha ugyanazt csinálod.

# 2/2Időpont 2016. szept. 4. 14:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A nőknek nagyon nehéz megfelelni a korosztállyal kapcsolatos elvárásoknak? Nagyon arra hajtanak hogy a férfi kb pont ugyan olyan idős legyen?
Az miért van hogy a testvéreim vékonyak én meg túlsúlyos vagyok? Pedig én kevesebbet eszek ugyan abbol az ételből és mellé mozgok is.
A Lépcsőzés Kardio edzésnek betudható? Fogyni szeretnék 10kg-ot, sajna Hasra híztam. Onnan a legnehezebb leadni. Az étrendemen annyit változtattam, hogy ugyan azokat eszem mint...
Fogyással kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. Mennyi idő míg lefogyok? Mire figyeljek oda különösen? Edzéssel kapcsolatos tanácsok?
Grafológiával kapcsolatos kérdés. Mit jelent ha valakinek a betűi teljesen ugyan olyanok mint ahogy azt általános iskola első osztályában megtanították, max egy kicsit vékonyak,...
Tegnap (okt.30. ) a részvételi demokráciával kapcsolatos adás volt a neten. Ki látta és mi a véleményetek? A következő adás ugyan itt nov.4. -én 19 óra

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!