Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lefeküdt volna anyámmal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdt volna anyámmal?

Figyelt kérdés

Helo . 15 éves lány vagyok ,van egy 18 éves barátom. Nagyon szeretjük egymást már 1 éve együtt vagyunk . Igen ,le is feküdtem vele mert nagyon szeretem őt és oda akartam magam adni neki. Anyum és apum szerint is rendes srác. Félig arab félig magyar. Nos nagyon aggódom...Anyum mindig is forró vérű nő volt. Ha az utcán is sétálunk ketten akkor mindig leszolja a fiatal fiúkat. Múltkor racsapott egy fiú fenekére. Szegyellek vele az utcára kimenni. Sokszor kiskoromban hallottam ahogy anyumek szexelnek...és ez befolyásolta a fejlődésem. 13 éves korom óta fiúzok...

Az a helyzet h a barátom már nem jár suliba és emiatt munka után minden nap féljen hozzánk. Van amikor én a suliból jövök haza 5 kor és ő már nálunk van 1 órája. Tegnap előtt amikor haza értem furcsa látvány fogadott...Anyum egy bugyiban és melltartóban ül a nappaliban a kanapén , a barátom pedig a fürdőben. A barátom nem hallhatta azt amikor hazartem. Megkerdeztem anyum h miért van bugyiban és csipkés melltartoban, eléggé zavarban volt és habozott össze vissza . Mondom oké és bemegyek a szobámba. 2 perc múlva kimegyek a konyhába szendvicset készíteni magamnak ,mikor kijon a barátom a mosdóból egy alsogatyaban. Ekkorra anyum már felöltözött. Kérdezem miért van alsonadragban erre azt mondja nekem h 'gyere a szobába kicsit összebujhatnank'.

És nagyon furcsán viselkedett.

Aggódom h anyum behalozta a barátom. Mégsem tehet ilyet tudja h négyen szeretem.

Nem merem megkerdezni a barátomat, mert félek hogy reagál.

Szerintetek mi lenne a helyes döntés ? Mit tegyek ?kérdezzem meg vagy sem ? Nagyon félek az igazságtól



2017. jan. 7. 18:41
1 2 3 4 5
 1/45 BattleCat válasza:
100%
Ott biza kufirc vót.
2017. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
elég gyanús a szitu...ne az igazságtól félj, hanem attól ha nem tudod meg. mert akkor együtt maradnál édes tudatlanságban egy f*kalappal.
2017. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem félreérthető dolog volt. Biztosan történt valami, még ha ezt fáj is elfogadni.
2017. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
95%

Eloszor nevettem a kerdesen, de a vegere kezdett komoly lenni es tanacstalan vagyok.

A jelek egyertelmuek, de inkabb csak beszeld meg a pasiddal hogy akkor legyen nalad ha te is ott vagy, hisz hozzad jar, mi keresni valoja ott ha te nem vagy otthon?

19f

2017. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
A barátom minden nap elmondja h szeret. Van h órán vagyok és ő küld egy uzit h 'nagyon szeretlek picim'...remélem h csak én értettem félre a helyzetet
2017. jan. 7. 18:49
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy összefeküdtek.
2017. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Azt mondja azert szeret hozzank jönni meg akkor is ha nem vagyok otthon, mert szeret anyumekkal beszélgetni. Régen apum is otthon volt már 4kor de munkahelyet váltott ezért most már csak 8 körül jön haza
2017. jan. 7. 18:53
 8/45 anonim ***** válasza:
86%

Meg ne sértődj, de ezeket úgy hívják, hogy:

Az egyik qrva... a másik meg kutya...

2017. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretlek picim! <3



Tessék én is leírtam. De vajon igaz is?

SPOILER:


NEM

2017. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
94%

Jó a qrva az erős kifejezés MÉG...


Inkább "qrva"... Bár ki tudja apádat hányszor csalhatta, ha ilyen dolog fogadott otthon...

2017. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!