Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol van segélyszervezet Londonba?

Hol van segélyszervezet Londonba?

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 14:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen azoknak akik kulturaltan valaszoltak a kerdesemre akik negativ valaszokat irtak azoknak csak anyit,hogy Nem kellet gyalog mennem mert anyi eszem megis csak volt de remelem te legyalogolod az eletedet.
2017. máj. 12. 18:01
 12/18 anonim ***** válasza:

Mindenki kultúráltan válaszolt. Te toltál ki magaddal, agyatlanul beleugrottál valamibe ami nyilvánvaló hogy átverés. Komolyan gondoltad hogy Angliában nincs szükség pont angol nyelvtudásra? Ok még ha úgy is lenne. De ki fogja elintézni a hivatalos ügyeidet? Ha véletlen orvoshoz kell menj, ne adj isten kórházba. Akkor mi van?

Jobb lesz neked otthon, és mindenki másnak azt tanácsolom hogy maradjon otthon ha nem tud angolul.

2017. máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
En meg azt tanacsolom,hogy ha nem tudcz valaszolni akkor ne irj marhasagokat.
2017. máj. 12. 18:49
 14/18 anonim ***** válasza:

Válaszoltam. :)

Na de ugye nem az én problémám szerencsére. Mint ahogy azt is vártad hogy Angliában valaki majd elintézi a jövődet, vártad azt is hogy ha bajban vagy más oldja meg neked. Sok sikert az élethez. :)

2017. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi de megoldodott a magyarok segitsege nekül is!Mit is varna az ember a sajat fajtajatol hat semmit.
2017. máj. 12. 19:37
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen ezt hallottam már sokszor. És igazad is van. De ismét felvetődik a kérdés, hogy a te hülyeségedet miért kellene másnak megoldani?
2017. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Szo nincs segitsegröl en kiirtam egy kerdest! Ha valaki ezt maskepp ertelmezi sory!
2017. máj. 13. 21:51
 18/18 anonim ***** válasza:
Segélyszervezet...
2017. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!