Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek a buszellenőröktől....

Félek a buszellenőröktől. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Elvesztettem a diákigazolványom mellesleg drága sulim titkárnéja aztmondta ilyenkor már nem csináltat újat. félek a buszellenőröktől ha felmutatom a bérletem és aztmondják kérik a diákigazolványomat is... persze vannak olyanok akik nem nézik meg, de már komolyan remegve szállok fel a buszra. =/ ötletek? tippek?
2010. máj. 19. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
peske trans(gyalogosan), bicóval, vonattal, taxival ezekben a járművekben nem találsz ellenőrt
2010. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mé fo.sol tőle he ?nem vagy köteles odadni semmidet neki nem foghat meg nem állhat eléd továbbá ha hozzád nyúl akkor rugdossad ki az ablakon menetközbe és okádjál utána xD
2010. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezzel nem segítesz... =/
2010. máj. 19. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok . amugy meg mond meg a fogyatékos ellenőr ge.cinek ,hogy 18 éves korodig tanköteles vagy és mutasd meg neki a személyid de ne add a kezébe és ha bu.zul törd ki a derekát!
2010. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tettesd külföldinek magad... nekem bejött
2010. máj. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!