Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez mennyire lehet átverés?

Ez mennyire lehet átverés?

Figyelt kérdés
Tehát ma kaptam egy telefonhívást a magyar állami kincstárjegytől, hogy valami állami támogatásra vagyok jogosult. Nos, nem vagyok hülye, kiszúrnám, ha át akarnak verni, de tudta a nevemet, és azt, hogy hol lakok, valamint a telefonszámát sem rejtette el. Személyes talákozót akart, azt mondta, hogy házhoz is jönn, vagy egy kávézóba. Végül egy kávézó mellett döntöttem. Nekem nagyon furcsa az egész, ti mit gondoltok?
2017. júl. 1. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Erősen , ha lehet vedd fel a beszélgetést diktafonnal és mellé 1 tanú is legyen aki stikába kamerázik ...
2017. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolkodom rendorsegi feljelentesen is csalas indokkal. Szerintetek erdemes?
2017. júl. 1. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nagyon. Én azt tapasztalom, hogy ha jár valamiféle állami támogatás az embernek, azt szinte úgy kell " kinyomozni". Nem nagyon szokták reklámozni, pláne felhívni a jogosultakat.
2017. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy át akarnak verni. Személyes adatokhoz manapság sajnos nem nehéz hozzájutni. Mindenképp rögzítsd a beszélgetést, és majd írd meg nekünk, mivel próbálkozott.
2017. júl. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!