Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi velemenyetek a Balaton...

Mi velemenyetek a Balaton soundrol?

Figyelt kérdés
Le ìrnatok par mondatba az ottani tinilanyok mit is muvelenek a jegyekert hogy be jutsanak?
2017. júl. 7. 16:34
 1/2 anonim válasza:
Szar khm...
2017. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én tavaly voltam lent egy napot de köszönöm elég is volt annyi.

Igazából ott valóban az megy hogy a fiatal lányok akár a tinik akár a 20 on évesek képesek szexet adni ingyenes bejutásért cserébe, de én például nem egy olyan csinos csajba botlottam aki szó szerint felkínálta magát nekem azért hogy fizessek neki italt vagy vegyek neki kaját, de olyanba is belebotlottam aki csak simán dugni akart, mert ő neki valami hülye elmélete volt hogy minél több pasival megdugassa magát lehetőleg egy este alatt ő még fizetett is volna érte, de kínált itallal, mondta ha akarom akkor vesz nekem kaját. Azért ennyire hülye nem vagyok hogy bevállaljam főleg hogy a barátnőmmel voltam kint és a haverjainkkal. Egyébként volt ott egy haverom akinek akkor épp nem volt csaja és mondogatta hogy ő majd ott megfektet pár csajt, a lehetőség neki is adva volt, én néhány csajt akin láttam hogy még elég józanok ahhoz hogy saját lábon tudtak járni felajánlottam nekik haveromat de a haverom persze egyikkel sem akart félrevonulni... Én nem erőltettem rá, csak dühös voltam hogy odafelé 20 percenként mondta a magáét hogy milyen jókat fog dugni erre a nagy fenéket, annyit ért el hogy egy csaj sört kért tőle, cserébe levetkőzik neki meztelenre. Mivel haver egy sóher barom valami olcsóbb fajta sört vett ami ott azért így is borsós áron volt, de hát tudtuk hogy extrém árak lesznek vállaltuk, ennek tudatába mentünk, de a csaj csalódott volt így csak a melltartóját vette le haver előtt.

De így összegezve azt mondom nekem az az egy ilyen alkalom elég is volt, tudtam előre hogy ez a fajta fesztivál a sok tuc tuc zene és egyéb ilyen disco stílusú dolgok nem az én világom, de mivel én úgy vagyok vele hogy az életben mindent ki kell próbálni így csak ezért vállaltam be, barátnőm, barátaim is tudták hogy miattuk mentem csak el semmi másért, akkor úgy ahogy jól éreztem magam, megismertem számomra egy új világot meg nem volt olyan rossz hangulat, de nekem elég is volt annyi.

2017. júl. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!