Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy nő...

Mit gondoltok arról, hogy nő lett az új Doktor?

Figyelt kérdés
Szerintem nem rossz a csaj,de a Doktor nekem mindig is férfi volt,sose tudtam elképzelni nőnek...

2017. júl. 16. 23:02
 1/9 RoseTyler ***** válasza:
76%
Én már vártam, mikor lesz végre nő! Úgy az igazi, ha néha felkavarják az állóvizet. :) És kíváncsian várom, mit hoznak majd ki ebből. Remélem, valami igazán izgalmasat! :)
2017. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Remek döntés volt, szeretem amikor komoly posztokra tesznek női karaktereket, ez mindig bátorít engem, mível itt még eléggé az a felfogás dominál hogy minden ilyen munkakör a férfiaké, a nők meg legyenek modellek, fodrászok... stb.
2017. júl. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen lesz az alakítása, de engem kicsit lelombozott. Az egyik legnagyobb dolog amit szerettem az eddigi férfi doktorokban, az a történet mesélésük. Mint mikor a nagybácsi régi legendákról beszél az unokáinak.


Morgan Freeman-t se véletlenül szeretik annyian. Szerintem a doktornak nagyon sok szerepkörét áttudja venni egy női doktor, de nem mindet, amit szeretek. Ez csak a saját véleményem, lehet kellemesen csalódni fogok, de egyelőre szkeptikus vagyok.

2017. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Matefon2 válasza:
68%
Engem meglepett, mivel írtam a BBC YouTube csatornájára angolul, hogy remélem Matt Smith vagy David Tennant jön vissza. Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de szerintem mindenki utálja az új Doktorokat miután elmegy a régi, de utána mindenki őt fogja szeretni a legjobban. Nekem bejött az összes, de legjobban Matt és Peter. Tőlem lehet nő, de jól alakítsa a szerepét!
2017. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem már a sorozat rég átment SJW fosba. A 10. évad is szar volt. Ennek csak kicsúcsosodása a női Doktor. Semmi funkciója a nemváltásnak azon túl, hogy nő legyen.


Korábban is voltak erős női karakterek a sorozatban. Olyan útitársak, akik karakterfejlődésükön keresztül túl is nőttek a Doktorukon és nélkülözhetetlenné váltak számára. Volt meleg útitársa, volt fekete. De a 10. évados meleg fekete nő csak ennyi volt. Egy öncélúan meleg fekete nő, akinek ezen tulajdonságait a sorozat kényszeresen a néző képébe tolta. Ezt leszámítva karakterizáció terén akkora nulla, hogy konkrétan a nevére sem emlékszem. Soha nem érződött fontosnak a jelenléte. Maga Capaldi Doktora is nagyon fel lett vizezve. Egy érdekes karakter lett volna, de nem kezdtek vele semmit.


A következő évad szintén szar lesz. Nem szorosan azért, mert a Doktor nő, hanem a szellemiség miatt amire Moffat és a BBC ráállt.

2017. júl. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Látom, ez is egy olyan kérdés, ahol csak egy véleményt lehet közölni.


https://www.youtube.com/watch?v=NO6apb7ZW8Y

https://www.youtube.com/watch?v=T3dU2RmLX6c

2017. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most mit kell itt pattogni kedves utolsó? Én biztos nem szavaztam le az utolsó előtti válaszát,szóval nekem itt ne pattogj! De tudod mit? Ha ennyire szívügyed,akkor már csak azért is lepontozlak!
2017. júl. 29. 20:48
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Most mit kell pattogni, kedves kérdező? Nem becses személyét szóltam meg, de ön mégis magára vette az inget. Most már ön is elérte, hogy egy szinten kezeljem az agyatlan fanboyokkal, akik minden sorozatot érintő kritikát személyes sértésnek vesznek.
2017. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, és kíváncsi vagyok, szurkoltam már a női Doktorért. Viszont annak nem örülök, hogy beálltak arra, hogy minden Doktor három évadot van, jobban tetszene, ha hosszabb távra terveznének, és csak akkor váltanának, ha muszáj, mint régen.
2017. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!