Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mekkora hátrány munkavállalásn...

Mekkora hátrány munkavállalásnál a tetoválás?

Figyelt kérdés
A csuklóm belső oldalára szeretnék egy 2-3 cm-es tetoválást. A jövőben pszichológus szeretnék lenni, de nem tudom, hogy ezen a pályán mekkora hátrányt jelent, valamint úgy általánosságban mekkora hátrány.

2017. júl. 28. 11:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy eredetileg az ujjamra szerettem volna, mert ott el lehet takarni gyűrűvel, csak sajnos onnan kikopik, ezért gondolkozok azon, hogy a csuklómra tetessem, mert mindenképpen olyan helyre szeretném, ahol láthatom.
2017. júl. 28. 11:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Ott is takarható egy inggel vagy blúzzal. Amúgy manapság már nem akkora hátrány. Főleg ott egy ekkora tetkó
2017. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet kapni neten olyan alapozót ami teljesen elfedi a tetkót és nagyon tartós. Szóval ha nem jelent neked gondot, hogy munka előtt felkend akkor biztos, hogy nem jelent semmilyen hátrányt. Ha nem szeretnéd takargatni akkor nemtudom, szerintem annyira nem tolerálják ha látszik. :/

2017. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%

Én nem alkalmaznék ilyen embert.

Ha pedig magánpraxisban dolgozik, akkor az első ülés után megköszönném és otthagynám.

2017. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tetováltként azt javaslom neked, hogy a kezedre semmilyen körülmények közt NE tetováltass. Csak olyan helyre, ahol eltakarhatod. Nyáron a kánikulában úgyse hordhatsz hosszú inget, hogy ne látsszon, a kenegetés meg napi szinten értelmetlen. Ha olyan helyre teszed, ahol meg is mutatható, meg el is takarható, akkor könnyebb lesz az életed. Nekem a felkarom belső oldalán van, egy szimpla rövidujjú elfedi. Oké, hogy büszkék vagyunk a tetkónkra, de okos dolog mérlegelni, milyen hatása lehet a szakmai életedre. Dönts okosan. Igenis vannak szituációk, amikor mindenkinek jobb, ha nem tolakodik a minta.


Hozzátenném, hogy a csuklón is kopik a tetkó. Keress a neten több éves csuklótetoválásokról képeket. Nem szépek.

2017. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!