Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnek hogy ne legyen...

Mit tehetnek hogy ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés
Mar nem tudom mit csinalhatnek a baratom ma kijelentette ha meghazasodunk mondjak le az edessegekrol uditokrol mert o soha nem fog penzt adni ertuk... Vajon ezutan meg mit mond??? Nem vehetek ruhakat? Nem mehetek hajat vagatni??? Nem ehetek csak kenyeret magaba ??? Miert ilyen... Meg mindig en kell vegyem a kajat es csinaljak itthon mikor haza erek munkabol ( nem lakunk egyutt ) es meg oda rak draga dolgokat fozni de o nem adna bele penzt ..
2017. aug. 4. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebből a kapcsolatból sürgősen ki kell lépned, már most sem működik, felesleges időt pazarolni rá, később, ha már esetleg gyerek(ek) is lesz(nek) csak rosszabb lesz a helyzet és nehezebb lesz változtatni.
2017. aug. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sürgősen hagyd el, mert ez később csak rosszabb lesz. Én szóltam.
2017. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!