Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyerekkori vicces sztoritok van?

Manócska1 kérdése:

Gyerekkori vicces sztoritok van?

Figyelt kérdés
Én mamáméknál nyaraltam olyan 2 és fél éves lehettem. Mentünk valahová, botot húztam magam után hogy ő a kutyusom. Arra jött egy erős kövér férfi. Felemeltem a botot és megkérdeztem anyumékat:megverjem-e eztet-e? Van egy szobor a városban, női alak lehajol. Húgom mindig rá akart ülni a hátára kiskorában.

2017. okt. 29. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Még ovis voltam, rettenetesen eleven, nem tudtam vigyázni magamra, állandóan kócos voltam és gyűlöltem fésülködni, ezért anyu rávett, hogy vágassuk le a hajamat, mert úgy nekem is kényelmesebb lesz és a fésülködéssel sem kell majd annyit szenvedni. Kis falusi fodrász nő házhoz ment mindig, jött is hozzánk, leültetett, kijelölt a fésűvel találomra egy hosszt, kérdezte, hogy így jó lesz-e én pedig azt mondtam: "nem! nagyobban vágd le!". Ez nálam azt jelentette, hogy vágjon belőle többet.
2017. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó. írjatok még
2017. okt. 29. 11:01
 3/3 A kérdező kommentje:
húgom azt hitte ha mondtuk neki:normális vagy,csúfoljuk. barátnőmmel mindig ellenkeztünk vele. mondta anyunak:csúfolnak,én nem vagyok normális
2017. okt. 29. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!