Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étrendre lenne szükségem!...

Roland.Body.Builder kérdése:

Étrendre lenne szükségem! Diétázni majd Izom tömeg növelést akarok. Hány gramm csirkemell, rizs, brokkoli/karfiol. Kreatin, glutamin kell egy napra?

Figyelt kérdés

Életkor: 22év, Magasság: 178cm, Testsúly: 103.8kg, Testzsír: 30-35%.

Csirkemell, rizs, brokkoli/karfiol, Kreatin, Glutamin használatából kell étrend!



2015. jún. 10. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Alapismereteket vagy Sárga Kapszulát ajánlom.
2015. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Meg volt mind a kettő! Egy megírt étrend kell, egy olyan embertől aki ért hozzá!
2015. jún. 10. 22:22
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha megvolt mindkettő, akkor miért nem tudod magadnak összeállítani?
2015. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A builderen van kalkulátor.
2015. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem kell az okoskodás egy megírt étrend kell, egy olyan embertől aki ért a testépítéshez és benne van már!
2015. jún. 10. 22:30
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

"Nem kell az okoskodás "


Gondoltam írok, de aztán letettem róla.

ha akarsz valamit, amit szoktam javasolni az itteni ifjoncoknak, délutánonként a cutlerben megtalálsz.

Béla vagyok.

Látom te is kiírtad az adataidat, én is ezt teszem.

147kg,197cm, kar reggel, hidegen:54cm.

csak olyan hobbigyúrós vagyok, meg a haverok is.

ha gondod van, nem értesz valamit, ott megtalálsz, a nevem tudod, meg azt is hogy nézek ki.

2015. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
10 csirke,2 brokkoli, 3 karfiol, 4 kg glutamin, 5dkg kreatin, 1 zsák rizs/tskg
2015. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És szerinted az étrenden nem kell majd változtatni? Szerinted ezt ki fogja neked megcsinálni ingyen? Most komolyan, személyi edzők pénzért vállalják. Annyira senki nem unatkozik, hogy ezzel foglalkozzon. Ráadásul nem tudom, mit nem lehet kiszámolni, meg vannak adva a számok, ha nem fogysz, csökkented a ch-t. Marha bonyolult.
2015. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5000 ft ha ennyire kell, de jóra megírom. A folyamatos online felügyelet meg 20e/hó.
2015. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"5000 ft ha ennyire kell, de jóra megírom. A folyamatos online felügyelet meg 20e/hó."

béka én jobbat tudok.

lejön edzeni, mikor lent vagyunk gyúrni.

szeretjük az ilyen kezdő mazsolákat.

elmagyarázzuk neki a dolgokat, ő meg pakolgatja nekünk a súlyokat föl le föl le, és hordja közben a shakekekt.

figyel és tanul.

ha már kiokosodott, akkor önállóan is képes lesz étrendet és edzéstervet összeállítani.

2015. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!