Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomtömeget akarok felszedni,...

Izomtömeget akarok felszedni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na,a lényeg: 186 cm magas vagyok, 101 kiló, van sörhas, de nem annyira veszélyes. Namost: elkezdtem tornázni kb fél éve. Fogyókúrával kombináltam, és fogytam 10 kilót, ki is szálkásodtam csöppet. A gond, hogy volt egy balesetem, 1 hónapig nem tudtam tornázni, és a diétát is feladtam, és visszaszedtem 3 kilót. Az új tervem, hogy izomtömeget szeretnék felpakolni, de ha lehetséges, zsírt ne szedjek fel hozzá... Nagy súlyokkal kevesebb ismétlésszám, ez megvan, de kéne pár ötlet, hogy milyen tápkieget kezdjek szedni... Eddig volt:

Scitec BCAA XPRESS

Scitec 100% Whey Professional

Scitec L-Glutamine

és valamilyen L-carnitine... ez a fogyáshoz jó volt, de most tömegnövelés a cél... Én a Scitec Jumbo Professionalra gondoltam, és mellé Kreatin Monohidrát, meg esetleg Glutamin... Vélemények?



2015. okt. 13. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Szálkásíts le, sok az a 101 kiló. Ajánlom a Sárga Kapszulát, segít elindulni, ingyenes könyv. Kicsit furcsa a stílusa, de a lényeg benne van.
2015. okt. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a stilusa a legjobb én nagyon birom pl "a tej a kismacskáknak való"

A diéta a legfontosabb ha nincs táp kieg akkor is izmosodsz majd de ha csak táp kieg van akkor kevésbé ugyhogy az elso a rendes diéta én tennék valami vitamint is hozzá meg l karnitint az elején meg még ne vadulj nagy sulyókkal annyira de ezt majd ugyis leirja

2015. okt. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Na, a lényeg: 186 cm ... 101 kiló ... sörhas ... nem vészes ... ki is szálkásodtam ... izomtömeget szeretnék felpakolni ... nagy súlyok ... milyen tápkieget kezdjek szedni ... fogyáshoz jó volt ... Jumbo Professionalra gondoltam ... Kreatin ...


Alapokkal nem vagy tisztában még. A lelkesedéssel semmi gond.

2015. okt. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsétek már el a Jumbot. Cukorkupac az egész.
2015. okt. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan 30-35% tzs...

Egy jó edzéssel és kb szintentartóra belőtt kajával, ha az idő nem számít, akkor testkompozíció változással rengeteg izmot felszedhetsz...de a végén sehogy nem tudsz elkerülni egy hosszú szálkásítást... Mivel 186cmvel kb 85-90kg lenne a max szálkás tömeged, amitől még évekre vagy... Én a helyedben szálkásítanék tovább olyan 80-85kg-ig. Ráérsz akkor elkezdeni tömeget növelni, és akkor fogsz is kinézni valahogy, + kényelmesebb lesz a mozgás is a sok háj nélkül.

2015. okt. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 darida ***** válasza:

A súlyok emelgetése helyett/mellett valami kardio programra is szükség van, futás, úszás, kerékpározás.


A szénhidrátokat teljesen vissza kell fogni.

2015. okt. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam először tömegelésre, mert nincs nagyon mit szálkásítanom....
2015. okt. 14. 10:01
 8/9 anonim ***** válasza:
teljesen egyáltalán nem kell visszafogni 150g ot simán ehet ha minöségi a kajája ugyis fogy
2015. okt. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
110 kiló vagy 100%, hogy van alattad izomtömeg. Szálkásíts le 85-90 kilóra és meg fogsz lepődni. Utána meg eldöntöd, kell-e még izom.
2015. okt. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!