Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy az...

Miért érzem úgy, hogy az osztályom nem tud engem befogadni és elfogadni úgy, ahogy vagyok?

Figyelt kérdés

26-an vagyunk az osztályban.2010 óta vagyok rocker,szerintem ez az egyetlen dolog,amiben különbözök tőlük.Lehet,hogy azért nem tudnak elfogadni,mert rocker vagyok? Tudtok ebben adni tanácsokat,tippeket?

Előre is köszönöm a válaszokat.

15L


2017. nov. 6. 20:21
 1/1 anonim válasza:

Ne foglalkozz vele, hogy nem fogadnak el. Az emberek olyanok mint egy csorda tehén. Követik egymást. Azt hiszik hogy csak az jó aki.ugyan olyan barom mint ők. Te lehet hogy százszor értékesebb vagy

Majd találsz egy magadhoz való barátot. Ne akarj megfelelni es megvaltozni. Legy onmagad ahogy te jol erzed magad a borodben. Esetleg egy nap tedd ezt: valts stilust egy napra, hogy meglasd, a kulsoseg es a felszin uralja a vilagot. Aztan meglatjak az emberek. Lehetsz te olyam is mint a tobbi es ezze valhatsz barmikor, mert ez sablon. De olyanna, aki Te vagy, ahhoz tobb kell ennel. Mert te tobb vagy.

2017. nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!