Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintük így képes leszek...

Szerintük így képes leszek megtanulni anyanyelvi szinten németül, angolul és kínaiul?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Picit több mint egy éve élek kint Németországban a szüleimmel. A szintem nagyon közel van C1-eshez. (a németre gondolom). A tanáraim és osztálytársaim azt mondják, hogy nagyon jó a nyelvérzékem, mert nagyon kevés gyerek ér
2017. nov. 26. 15:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat véletlenül elküldtem, de itt most folytatom. Tehát a tanáraim és az osztály társaim az mondják, hogy nagyon kevés gyerek van, akik ilyen magas szintet érnek el egy év folyamán, mint én. Angolt meg franciát is tanulok. Azokból 1es vagyok. Németből és a többi kettőből egyszer, ha rossz napom van kétszer kell átnéznem a szavakat és megmaradnak. A nyelvtant nem kell gyakorolnom, egyszerűen megragad bennem. Nagy álmom az hogy tolmács lehessek. Akik tolmácsok akarnak lenni, azoknak ki kell menniük azokba a kétországba, ahol az ő választott kétnyelveiket beszélik. Remélhetőleg én is így fogok járni, csak én az angol miatt 1 évet Angliában vagy az USAban fogok élni, a kínai miatt 1 évet pedig Kínában. Ön szerintük sikerülni fog, hogy megtanuljak németül, angolul és kínait anyanyelvi szinten????? Megjegyzés: az 1es a legjobb jegy Németországban.
2017. nov. 26. 15:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Néhol már a magyar se megy, tehát gondolom igen???
2017. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most akkor igen vagy nem???
2017. nov. 27. 14:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Mármint szövegértésügyileg? Lehet.
2017. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
C2es szint nem csak szövegértésből áll. Nos igen vagy nem????
2017. nov. 27. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez a leírás elég google fordítósra sikeredett. De szerintem nem lehetetlen, csak gyakorolni kell, főleg, ha tényleg ilyen könnyen megmaradnak hosszú időre a szavak.
2018. febr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!