Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wattpad-on könyv írás új...

Wattpad-on könyv írás új módon. Kinek van kedve?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy lehetne egy opyan könyvet írni amit ketten írunk. A téma lehetne valami romantikus. Én 16 éves fiú vagyok ha van olyan lány akinek van kedve az írjon. Ez szerintem azért is lenne jó mert így ténylegesen két szemszögből íródna a történet.

2017. nov. 26. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Eme megnyílvánulásod alapján azt mondom, hogy nem vagy a fogalmazási és helyesírási képességeid csúcspontján.


Ettől függetlenül nem rossz ötlet, sok szerencsét kívánok a partnertaláláshoz.

2017. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 csatrad ***** válasza:
0%

konyvet szerkeszteni szoktak nem irni. egy tortenetet szoktak irni, ami alapjan lehet konyvet szerkeszteni.

a nok mashogy gondolkodnak igy a szerkesztesi resze lehetettlen.

2017. nov. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Együtt írni valakivel nagyon jó, de nem egy egyszerű feladat. Nekem elhiheted. Nem tudom, hogy kezdő író vagy e még, de először szerintem jobb lenne egy saját könyvel próbálkozni.
2017. nov. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Írtam már egyedül történeteket. Azért gondoltam hogy két ember írja mert úgy ténylegesen megvan a két személyiség és nem csak úgy van hogy mondjuk leírom a fiú szemszögéből jól de egy lány szemszögéből nem tudok olyan jól írni mert mindenki más és ráadásul a fiúk és a lányok gondolkodás módja , természete teljesen eltérő és így nem olyan hiteles.
2017. nov. 27. 15:03
 5/12 anonim ***** válasza:
engem lehet, hogy érdekelne, bár csak 13 éves vagyok ':D
2017. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én szívesen segítenék, viszont akkor el szeretném olvasni, hogy miket írtál korábban.
2017. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt de már megtaláltam azt akivel együtt szeretnék írni és őt értesítettem privátban.
2017. dec. 3. 07:58
 8/12 A kérdező kommentje:
Akinek van kedve az írjon mert újr keresek egy lányt akivel együtt írhatnánk.
2018. ápr. 22. 22:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Csajozni akarsz, igaze? :)
2018. ápr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ám az ötleted tetszik
2018. ápr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!