Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mell izom gyakorlat? 15/F

Mell izom gyakorlat? 15/F

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok az lenne a kérdésem hogy mellemet izomá szeretném átalakitani!? És nem tudom hogy az elége ha naponta 60-100 fekvőtámaszt csinálok... Fekvőzés közben elég nagy távolságot hagyok hogy erősitsem a mellemet ... És kb mennyi idő kell hogy legyen látszata ? :D

közép testalkatú vagyok se sovány se kövér habár lehet hogy egy kicsit kövér :D



2018. jan. 9. 20:38
 1/4 anonim válasza:
Egyszerre nyomod le azt a 60-100 fekvőtámaszt?
2018. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha edzed a melled akkor ne feletkezz meg a hátadról sem. Másképp ilyen csúnya előrehajlott vállaid lesznek púpos háttal.


Én szeretem a 45 fokos gyakorlatokat (nyomás, vagy összehúzás. ha van kétoldalú csiga is az baromi jó)


Még valami. Ha teljes testedzést csinálsz akkor az jobban serkenti mindegyik izmod fejlődését. Pl a mellizom nem túl nagy. Míg a hátad és a lábaid jóval nagyobb izomcsoportok. Ha ezeket a nagyobb részeket is beveszed az edzésedbe akkor a kisebb dolgok is előnyösen reagálnak mivel a szervezeted így jobban növeszti majd mindegyik izmod.

2018. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első válaszolóm nem ecere hanem 10 et kinyomok utánna meg 25 30 s pihenő
2018. jan. 9. 22:47
 4/4 anonim válasza:

Akkor nagyjából bemelegítést végzel csak. :)


Figyelj oda, hogy szabályosak legyenek a gyakorlatok és ne csak fekvőtámaszozzál. Nézz utána a fegyenc edzésnek, ott rengeteg hasznos gyakorlat vna.

2018. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!