Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok erről a tervről?...

Mit gondoltok erről a tervről? Szerintetek jól raktam össze?

Figyelt kérdés

[link]

Az ismétlésszámok: 5-8


Köszönöm előre a válaszokat..



2017. nov. 18. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha kétszer megy a láb egy héten, akkor egy edzésen elég 5 sorozat guggolás nem kell még előlguggolás, mert az úgy már sok lesz. De próbáld ki és szerintem te is érezni fogod, hogy sok.

Vagy csak egyszer lábazz egy héten és akkor jó, ahogy írtad.

A többi jó lesz.

2017. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Értem, köszi. Igazából a lábam el van maradva, meg amúgy is az az egyik izomcsoportom, ezért gondoltam rá ennyit.

De majd kipróbálom akkor, ha sok lesz, lejjebb veszek pár sorozatot.

2017. nov. 18. 21:14
 3/13 A kérdező kommentje:
meg amúgy is az az egyik kedvenc izomcsoportom* :D
2017. nov. 18. 21:27
 4/13 anonim ***** válasza:

Keves...

Heti 1 labedzes, combra 20sorozat

Vadlira 8-10

2017. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja varj, nem keves :D tevedtem bocsi, nem szamoltam vele hogy heti 2szer nyomod
2017. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az alapgyakorlatok kivételével szerintem 8 ismétlés alá ne menj.
2017. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hogy kéne már combra 20 sorozat?Heti 9 sorozatot csinálok combra és az fejlődik a legjobban.

A push pull leg nagy hülyeség.Egy teljes testes,progresszív tervvel,mint pl.az ICF 5x5 sokkal jobban járnál

2017. nov. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Már miért lenne hülyeség a a push,pull,leg? Az icf5x5 is jó, de ha a kérdezőnek jobban tetszik a push,pull,leg akkor csinálja azt. icf 5x5x előtt is építettek komoly fizikumokat. Mindegyik edzésterv jó, ha megvan a progresszió.
2017. nov. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

#7, próbáltam már az ICF-et, de nem jött be, nagyon kedvem se volt hozzá. Meg nem is tudtam végig csinálni az edzést. Ha rendes súllyal dolgoztam, akkor 2-3 gyakorlat után meghaltam, mert pl. annyit kivett belőlem a guggolás. Azután már nem tudtam rendesen fekvenyomni, vagy felhúzni, ezért inkább csak 1-2 gyakorlatban fejlődtem.

Nekem bejön ez a push-pull-leg felosztás, szerintem így élvezném végig csinálni az edzéseket.

Lábra már írták, hogy lehet kicsit sok lesz, szerintem is majd lejjebb kell vennem. De majd meglátom, kipróbálom és úgy is érezni fogom, hogy elég-e, vagy kevesebb kell.


Köszi mégegyszer a válaszokat.

2017. nov. 19. 12:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Az ICF-et kis súllyal kell kezdeni és fokozatosan emelni a súlyt.Vagy ha úgy sem megy,akkor már haladó terv kell.Csinálhatsz 5x5 helyett 3x5-öket is
2017. nov. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!