Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti lennétek tanárok? És milyen?

Ti lennétek tanárok? És milyen?

Figyelt kérdés
2018. jan. 11. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Zenetanár lennék , megtanitanám a gyerekeket kesztyűbe dudálni.
2018. jan. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
75%
Attól is függ, milyen tanár. Általánosban vagy középsuliban esélytelen. Pofátlan diákok akiket nem érdekli a tanulás. Ezen felül még a fizetés is szánalmas. Egyetemen tanítanék. Okés a fizetés, van némi tekintélyed, akiket tanítasz, azokat túlnyomó többségben érdekli is a téma, középsuliban kirostálódik az a diák/embertípus, akik elviselhetetlenek számomra, mellette lehet kutatni is.
2018. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én annak készülök, most 11.-es vagyok. Angol és töri szakra megyek valószínűleg de még a tesiben is gondolkodom. Szeretem a gyerekeket, érdekel a tanári pálya, szeretnék tudást átadni majd úgy, mint most az én tanáraim. Tudom sokan leszólják azt aki a tanárira megy,de nem érdekel különösebben. Szívből fogom csinálni nem kényszerből. Régóta eldöntöttem már, egyébként is tanárokra szükség van és ahogy a jelenlegi helyzet mutatja lesz is. Egyedül az alacsony fizetés ami nem túl vonzó de ez sem tudja elvenni a kedvemet.
2018. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia!! Teljesen igazad van!!!!
2018. jan. 13. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!