Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Udvari melléképület/konditerem...

Udvari melléképület/konditerem? Miből?

Figyelt kérdés

Üdv.

Itthon összedobtam magamnak egy egész korrekt konditermet a házban,viszont a család bővülése okán a cuccaim hamarosan kikerülnek eddigi helyükről,ezért szeretnék kint a hátsó kertben összedobni magamnak egy fedett kis zugot ahol nyugodtan kondizhatok a későbbiekben.A kérdésem az lenne,hogy miből lehetne a legpraktikusabban/legolcsóbban megoldani ezt?

A segítséget előre is köszönöm!



2018. febr. 11. 19:36
 1/1 Gyuricza Tibor válasza:
Szia. Nem vagyok építész így csak azt írom le én mit tennék. Mindenképpen lebetonoznám az alját és csinálnék körbe egy kis plusz magasságot betonból. Szerintem 20 centi elég. Utána zártszelvényből csinálnék egy keretet amit beburkolnék impregnált osb lapokkal. A zártszelvényeket az előzőleg betonba rakott vasakhoz hegesztheted vagy csavarozhatod. Csinálhatod fa kerettel is. Lehet kapni direkt betonozható tartókat amihez csavarozható a keret. A legnagyobb kihívás szerintem a vízszigetelés. Tető hullámpala esetleg bitumenzsindely. Ezeket aránylag egyszerű felaplikálni az osb tetőre is. Lehet még fokozni belső szigeteléssel egy hungarocell réteggel belül és egy plusz osb-vel hogy az a helyén maradjon. Én valahogy így csinálnám és talán ez a legolcsóbb megoldás is ami nem igényel hatalmas építkezést és munkaerőt. De hátha jelentkezik egy profi szakember is és leírja ,hogy ő miként oldaná meg.
2018. márc. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!