Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mást is ennyire érdekel a...

Mást is ennyire érdekel a halál, holttestek és minden ide kapcsolódó dolog? Tényleg "beteges"?

Figyelt kérdés
Kislány koromban, mikor mindenki hercegnő akart lenni, én bérgyilkos. Azóta egyre jobban érdekel a téma. Milyen érzés lehet ölni különböző módszerekkel. A holttestek is nagyon érdekesek számomra és minden ami ehhez kapcsolódik. Érzem én, hogy ezzel már orvoshoz kéne menni, de nem merek. Gyerekeim vannak és félek, hogy bajunk lenne ebből. Amúgy ezekről a dolgokról csak párom tud, ő sem sokat. Szóval nem vagyok közveszélyes.

2018. febr. 14. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:

:)))) nekem van ilyen ismerősöm ő szimplán kíváncsi! szerintem te is!! teljesen normális engem is érdekel...

Hát a bérgyilkos hmmmm, az se rossz. Nekem van ismerősöm őt annyira érdekli hogy folyton meg akar halni nemrég vágtam le a kötélről:(...na az a nem normális. De amúgy elég perverz ez a bérgyilkososdi..:D

2018. febr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!