Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti maradnátok ezen a munkahelyen?

Ti maradnátok ezen a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Érettségivel és szakmával csak egy gyárba vettek fel. Ami egyébként nagyon lájtos meló, ülő munka és nem kell megszakadni,sietni sem kell. És hál istennek csak 2műszakos, reggel és délután. Viszont így két műszakra épphogy megkapom a 100at. Nem telhetetlenkedem de azért legalább a minimálbért jó lenne megkapni. Sok olyan ismerősöm van akinek még érettségije sincs mégis nagyon jól keresnek,vígan élik a világukat, én meg egyedül nem is tudnék megélni ennyi pénzből. Váltani viszont félek. Más gyárba nem mennék , mert 3műszakosak és ott már kemény munka van. Folyamatosan keresgélek de sajnos csak gyári munkákat hirdetnek. A szakmámban jelenleg nem szeretnék még dolgozni majd idősebb koromban. Szerintetek érjem be ezzel a munkahellyel és örüljek h ezt is találtam vagy ne adjam fel és keresgéljek, próbálkozzak? Már kezdek belefáradni ebbe h hiába keresgélek,,és ha találok is hiába jelentkezek, nem hivnak,,ha meg esetleg be is hivnak mindig olyanokat választanak akiknek már van ebben tapasztalatuk :/ sokszor depresszióba esem és kezdek bele törődni h ez a sors jutott nekem,fél évembe került.mire ezt a munkát is találtam és végre felbettek,de a munkahelyen.meg csodálkoznak.mit keresek itt érettségivel. Most már fél éve vagyok itt azóta se találtam semmi mást. Elvagyok keseredve.
2018. febr. 15. 10:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Többre menten volna egy oylan szakmával amit szeretek is
2018. febr. 15. 19:59
 12/13 anonim ***** válasza:

Az érettségi fontos - de kell hogy tovább is lépj, önmagában nem sok -valamit ki kell tanulni, valamihez érteni kell.


"Többre menten volna egy oylan szakmával amit szeretek is"

Ez biztos! Mit szeretnél? MI szerettél volna lenni kiskorodban? Tudnál valahogy abban elindulni, tanulni?

2018. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nagyon jó,hogy van érettségid.Alapnak kiváló.Sok tanfolyam az érettségire épül.Én nagyon bánom,hogy nekem nincs,sok melóhelyen le is néznek emiatt.

Keress valami tanfolyamot ami érdekel,vagy nanulj idegen nyelvet.Készülj fel és lépj le onnan.Semmiképp ne maradj ott!

2018. febr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!