Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám túltenni magam?...

Hogyan tudnám túltenni magam? Többi lent

Figyelt kérdés

Anyumat 4 éve műtötték hipofízis tumorra ( ez a fejben van), nem tudták mindet eltávolítani, gyógyszeres kezelést kapott egészen tavaly nyárig, amíg váratlan fordulat nem állt be. Egyik napról a másikra nem evett, nem kommunikált velünk, ágyba fekvő beteg lett, később kiderült kiújult a betegsége. Kómában volt amikor beszállítottuk a kórházba, ott közölték ha pár perccel később hozzuk, anya már nem él, sőt akkor sem volt biztos, hogy túléli. Van két tesóm, egyik sem él már velünk és mindkettő rohant haza külföldről, az egész családod sokként érte a dolog. Anyukám 1 hónapig volt kórházban abban az időben nagyon egyedül voltam a gondolataimmal, és annyi rossz dolog történt, apum ivott fájdalmába, tesóméknak is haza kellett menni a családhoz és magamra maradtam, jártam anyuhoz a kórházba, otthon is mindent én csináltam. Úgy éreztem egyedül maradtam a világban. Anyut pelenkázták, nem tudott járni, tusolni, semmit nem tudott egyedül,emlékezetkiesése volt azt sem tudta hogyan került kórházba és miért van ott. Később jól reagált a terápiára a tumor, összezsugorodott.Az életem ezen szakasza annyira hatással volt a lelkemre és megviselt, hogy még mai napig attól félek anya itt hagy,elveszi tőlem a betegsége. Szörnyen fáj és rettegek, még mindig itt látom magam előtt ahogy nem tehettem érte semmit. Úgy érzem nem szerettem őt eléggé, és most pótolom be,próbálok sokat vele lenni. A betegsége olyan hirtelen fordult tragikussá, hogy attól félek bármikor kiújulhat. Sajnos ezt nem lehet eltávolítani mert veszélyes helyen van. Minden hónapban kap zsugorító injekciót és diabéteszes cukorbeteg így diétáznia is kell, de annyira félek hogy elveszítem. Úgy érzem még egy ilyen traumát nem élnék túl. Ha elolvastad köszönöm, légyszi írjátok le a véleményeteket, ti mit tennétek a helyemben?

17/L



2018. febr. 18. 14:23
 1/2 anonim válasza:
Nem mondhatok ilyet de próbáld másra koncentralni kösd le a figyelmét figyelmed másra
2018. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Először is ne magadat hibáztasd nem te tehetsz a jelenlegi helyzetről! A gondolataid elterelése pedig segíthet vagy az is sokat szokott segíteni, ha egy barátodnak kibeszéled a dolgot. Próbáld meg kihozni a "legjobbat" a helyzetből itt arra gondolok, hogy továbbra is legyél sokat vele és próbál a lehet legboldogabbá tenni a hátralévő életét!Nekem apum volt 11 évig daganatos beteg úgyhogy átérzem a helyzetedet! Kitartást és sok erőt kívánok! 17/F
2018. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!